PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Alcantara – opinie o materiale

październik 9, 2015

Zanim kupicie kosmetyk – sprawdzacie jego opinię w internecie.

Wybór nowego telefonu, telewizora czy pralki poprzedza zapoznanie się z tym, co na temat danej marki myślą użytkownicy jednego z licznych forów.

Przed wyjściem do kina czytacie recenzje filmu, wybierając ten, który nie okaże się stratą czasu.

Dlaczego wybierając obicia swoich mebli czy foteli samochodowych mielibyście postępować inaczej?

Jeśli wiecie już, czym jest Alcantara i dlaczego podbiła ona tapicerski rynek, zapewne ciekawi Was, czy obietnice producenta są godne Waszego zaufania i czy nie stanowią pustych słów bez pokrycia. Jak najbardziej popieramy taką postawę! Właśnie dlatego w Waszym imieniu zagłębiliśmy się w to, jakie opinie na temat praktycznego użycia Alcantary wybrzmiewają w sieci.

A zgadza się ona co do tego, że Alcantara jest wytrzymała. Zarówno prywatni autorzy blogów, jak i dystrybutorzy tkanin, potwierdzają, jak odporna na bieg czasu i ślady użytkowania jest Alcantara. Podsumowują ją po prostu jako jedną z najlepszych tkanin, które wykorzystuje się w przypadku tapicerek samochodowych i meblowych. Tapicare, jedna z największych firm zajmujących się czyszczeniem tapicerek meblowych i samochodowych, na swojej stronie Alcantarę poleca „bez względu na przeznaczenie kanapy, jej kolor, a co za tym idzie: stopień widoczności zabrudzeń”. Fachowcy Tapicare przez lata wyczyścili tysiące metrów kwadratowych tapicerek – ich pozytywna opinia to dowód wysokiej jakości Alcantary.

Również firma Dekoma, specjalizująca się w dystrybucji materiałów obiciowych, nie szczędzi jej pochwał: „to innowacyjny materiał, który charakteryzuje się miękkością, niezwykłą wytrzymałością oraz łatwością konserwacji. Nowatorska tkanina, która świetnie wygląda zarówno na nowoczesnych, jak i stylowych formach meblowych”, pisze na swojej stronie Dekoma.

Jednak – co też wydaje się oczywistym – Alcantara jest materiałem, który święci sukcesy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. O jej wyjątkowych właściwościach i popularności mogliśmy przeczytać w lutym 2015 roku na stronie The Hog Ring, poświęconej między innymi tapicerkom samochodowym: „Tak naprawdę jest to jeden z najbardziej pożądanych materiałów w branży, zarówno przez klientów, jak i samych tapicerów samochodowych.”

Na tym jednak pozytywne opinie się nie kończą. Zarówno The Hog Ring, jak i oficjalny blog Beverly Hills Porsche mówią o wygodnym chwycie kierownicy, które gwarantuje Alcantara, szczególnie podczas, jak wyrażono to na blogu Porsche, ostrych manewrów skręcania.

Poszukiwanie opinii na temat Alcantary to jeden z kroków, które wykonuje jej potencjalny użytkownik. W sieci znaleźć można tysiące wypowiedzi osób, przekonały się o tym, jak w praktyce radzi sobie Alcantara. Dzisiaj za Was dokonaliśmy ich podsumowania – Wasza pozytywna opinia na temat tego materiału może stać się jedną z wielu!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.