PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Alcantara

lt. 18, 2015

Pięćdziesiąt procent wizualnego designu naszego, gościnnego pokoju tworzy kanapa, sofa, bądź narożnik, czyli największy, a co za tym idzie najczęściej używany i zarazem najważniejszy mebel, jaki znajduje się w tym pomieszczeniu. Dlatego tak ważne jest, aby jego obicie było nie tylko eleganckie oraz efektowne, lecz również wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Z tego powodu nasza firma tapicerska Mobilny Tapicer.pl poleca materiał Alcantara, jako głównego faworyta w kategorii wykonywania niezawodnych obić meblowych.

Tkanina ta, jest wykonana w 68 % z poliestru i w 32 % z poliuretanu. Te dwa, bardzo drobne, specjalistycznie splecione ze sobą mikrowłókna mogą być kilkakrotnie cieńsze od ludzkiego włosa, a ich splot tworzy syntetyczny materiał, o wspomnianej już nazwie Alcantara. Tkanina ta, charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, a przy tym wysoką miękkością, co maksymalnie podnosi komfort jej eksploatacji i sprawia, że jest niezwykle przyjemna w dotyku. Alcantara, jest także odporna na ścieranie i powstawanie zabrudzeń, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości staje się łatwe. Materiał ten cechuje długa żywotność, jak również wysoki poziomem przyczepności, dzięki czemu gwarantuje stabilne siedzenie, na raz zajętym miejscu. Jego liczne walory sprawiają, iż z ogromnym powodzeniem jest używany do wytwarzania obić meblowych, czy odzieży. Bardzo często można go również spotkać połączonego ze skórą w tapicerkach samochodowych luksusowo wyposażonych, sportowych aut. Każdorazowo przeprowadzana przez nas wymiana tapicerki meblowej, z użyciem tego materiału kończy się pełnym sukcesem i gwarantuje każdemu klientowi zachwycający rezultat, w postaci odzyskania dawnego mebla z nowym wyglądem. Obicie posiadanego już mebla nową tkaniną, to zawsze doskonały sposób, na ciekawą zmianę design’u w pomieszczeniu, przy minimalnym nakładzie finansowym.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.