PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Alicante

Maj 4, 2015

Nowoczesny oraz elegancki design każdego salonu, jak również komfort jego użytkowania, w znaczącym stopniu jest warunkowany znajdującymi się w nim meblami tapicerowanymi. Są to bowiem, nie tylko obowiązkowe elementy wyposażenia, które kształtują wygląd całego wnętrza, ale także sprzęty, na których zarówno domownicy, jak i goście spędzają zwykle najwięcej czasu. Z tego względu obicie mebli tapicerowanych powinno cechować się zarówno estetyczną prezencją, jak i praktycznymi walorami użytkowymi. Dlatego, jedną z tkanin, którą warto wziąć pod uwagę w czasie wybierania tapicerki meblowej, jest materiał o nazwie alicante, ponieważ doskonale spełnia obydwa te kryteria. Nasz zakład tapicerski może z własnego doświadczenia polecić tę tkaninę, jako odpowiednią, ponieważ dokonywana przez nas naprawa mebli tapicerowanych często odbywa się z udziałem tego właśnie materiału.

Alicante, to tkanina o wielu zaletach użytkowych, która bywa również określana mianem sztucznego zamszu. Jej ogromnym atutem, jest fakt, iż niezwykle łatwo utrzymuje się ją w czystości, dzięki czemu, nawet podczas intensywnego użytkowania, przez długi czas prezentuje się estetycznie oraz ładnie. Prócz tego, charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością, a także miękkością, przez co jest bardzo przyjemna w dotyku i posiada przytulny wygląd. Struktura alicante umożliwia cieniowanie tej tkaniny zarówno z włosem, jak i pod włos, co sprawia, że kolor materiału zyskuje dwojaki odcień, stanowiący różne warianty tej samej barwy. Alicante, dzięki swoim, licznym atutom eksploatacyjnym oraz dekoracyjnym znalazło szerokie zastosowanie w przemyśle tapicerskim, jak i samochodowym. Decydując się na dokonanie wymiany tapicerki meblowej posiadanych już mebli , warto pamiętać o korzyściach płynących nie tylko z możliwości wybrania dowolnej tkaniny, ale także oszczędnościach, jakie niesie ze sobą skorzystanie z tej usługi skutkującej identycznym rezultatem, co zakup nowych mebli, a będącej o wiele tańszą alternatywą.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.