PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Altara

kwiecień 17, 2015

Obicie mebli pokojowych, to bardzo ważny element wystroju każdego pomieszczenia. Kondycja techniczna oraz estetyczna obicia meblowego, w bardzo wysokim stopniu wpływa również, na poziom komfortu eksploatowania kanap, sof, narożników oraz wszystkich mebli tapicerowanych. Dlatego nasza firma tapicerska MobilnyTapicer.pl oferuje swoim klientom szycie pokrowców na meble, w każdym rozmiarze oraz kształcie. Jedną z tkanin, którą tapicerujemy meble naszych klientów, jest Altara.

Altara stanowi tańszy odpowiednik, zdecydowanie droższej alcantary, przy czym jednoczesnym zachowaniu zbliżonych do niej cech użytkowych, jak również parametrów technicznych. Tkanina ta, charakteryzuje się wysoką odpornością na powstawanie wszelkiego rodzaju uszkodzeń, będących konsekwencją intensywnego eksploatowania mebla. Altara cechuje się także bardzo dużą miękkością, przez co staje się niezwykle przyjemna w dotyku. Struktura tej, cieniującej się z włosem i pod włos tkaniny przypomina nieco skórkę brzoskwini, a przez niektórych bywa porównywana również do zamszu. Materiał ten, może się poszczycić długą żywotnością, dzięki temu, iż jest odporny na ścieranie, a także doskonałą przyczepnością. Za sprawą tak wielu zalet, altara znalazła szerokie zastosowanie przy produkcji oraz renowacji mebli, produkcji kap, czy poduszek dekoracyjnych. Tkaninę tę, można również zobaczyć w niektórych, luksusowych wyposażeniach osobowych samochodów.

Nasza firma MobilnyTapicer.pl dokonuje darmowej wyceny online, lub też wyceny osobistej w domu klienta, w raz z prezentacją całej walizki próbek najróżniejszych materiałów, za symboliczną kwotę. Gwarantujemy również odebranie mebli z domu klienta i dostarczenie ich z powrotem po zakończonej renowacji.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.