PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Armani

marzec 3, 2015

Zmiana wystroju salonu, czy jakiegokolwiek, innego pokoju nie zawsze musi się wiązać z pozbyciem się posiadanych już mebli i wydawaniem pieniędzy na nowe. Nawet, jeżeli tapicerka naszej sofy, narożnika, bądź kanapy pozostawia wiele do życzenia, nie oznacza to, że cały mebel trzeba od razu spisać na straty. Nasza firma, MobilnyTapicer.pl oferuje profesjonalne szycie pokrowców na meble, dzięki któremu masz szansę zatrzymać swój ulubiony mebel, przy jednoczesnym poprawieniu jego kondycji estetycznej i wydłużeniu jego żywotności. Obszywamy meble swoich klientów, najróżniejszymi rodzajami tkanin, wybieranymi indywidualnie przez każdego zleceniodawcę. Jedną z ciekawych propozycji w, zakresie wyboru tkaniny tapicerskiej, jest materiał o bardzo intrygującej nazwie Armani.

Choć tkanina ta, nie ma zbyt wiele wspólnego, z doskonale wszystkim znaną marką luksusowych kosmetyków i ubrań, to jednak pozostaje atrakcyjną alternatywą dla przemysłu tapicerskiego. Tkanina ta, cechuje się doskonałą jakością, która w oczywisty sposób przekłada się na komfort oraz wygodę jej codziennego eksploatowania. Materiał armani, cechuje się dużą odpornością na powstawanie jakichkolwiek uszkodzeń, a także jest łatwy do utrzymania w czystości. Każde ewentualne, powstałe zabrudzenie pojawiające się na tej tkaninie można prosto i szybko usunąć przy użyciu samej wody, bądź też wody z niewielką domieszką detergentu. Intensywne wzornictwo zdobiące, ten niebanalnie wyglądający materiał sprawia, iż doskonale podkreśli on charakter modernistycznych wnętrz, a przy właściwym doborze dodatków będzie się również świetnie prezentował, w bardziej tradycyjnych stylizacjach. Liczne walory tkaniny Armani sprawiły, iż znalazła ona szerokie zastosowanie w przemyśle tapicerskim, jak również produkcji narzut, zasłon, a także poduszek.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.