PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Atłas

kwiecień 15, 2015

Podczas wybierania tkaniny obiciowej warto zwrócić uwagę, iż nie każdy materiał nadaje się do tego, aby pełnić funkcję efektywnej i efektownej tapicerki meblowej. Niezależnie od tego, jak bardzo podobałaby się nam tkanina pod kątem wizualnym, jej kandydaturę trzeba rozpatrywać przede wszystkim, pod względem użytkowym. Tapicerka meblowa, jest bowiem niezwykle intensywnie eksploatowanym materiałem, który jeżeli nie posiada odpowiednich parametrów wytrzymałościowych, błyskawicznie ulegnie uszkodzeniom. Naturalnymi konsekwencjami takiego stanu rzeczy będzie natomiast obniżenie, początkowo imponujących walorów design’erskich takiego materiału, zdecydowany spadek komfortu użytkowania mebla, a co za tym idzie konieczność wykonania ponownej zmiany obicia. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto rozważyć wybór atłasu, jako nowej tkaniny tapicerskiej dla swoich mebli, która od lat, doskonale sprawdza się w tym charakterze.

Atłas, to chętnie i często wykorzystywana tkanina w przemyśle tapicerskim. Cechy gatunkowe tego materiału sprawiają, iż nawet codzienne, intensywne oddziaływanie na niego, nie powoduje obniżenia jego wartości użytkowej, czy wizualnej. Z tego powodu wymiana tapicerki meblowej realizowana przez nasz zakład tapicerski także wykorzystuje w swojej pracy ten materiał, ceniony w naszej branży. Historia tej tkaniny sięga aż starożytności, kiedy to była używana na terenie Bizancjum. Do Europy dotarła w wieku XIII, od którego to momentu wytwarzano ją na zachodzie naszego kontynentu. Atłas zachwyca swoją gładkością oraz błyszczącą teksturą, dzięki której prezentuje się niezwykle elegancko i staje się przyjemny w dotyku. Od strony wewnętrznej, jest z kolei matowy. Materiał ten, wykonuje się z włókien wiskozowych, lub też przędzy bawełnianej wykorzystując tkacki splot atłasowy. Tkanina ta, może być zarówno gładka, jak również wzorzysta, dlatego każdy powinien wybrać coś optymalnego pod kątem swoim, estetycznych upodobań. Decyzja o obiciu posiadanych mebli tapicerowanych tym właśnie materiałem zaowocuje wysokiej jakości zmianą, która pozwoli uzyskać identyczny efekt, jaki dał by zakup nowych mebli, a przy tym stanie się o wiele tańszą alternatywą. Korzystając z usług naszej firmy MobilnyTapicer.pl dodatkową oszczędnością, jest zagwarantowanie odbioru oraz transportu mebli przeznaczonych do tapicerowania, zarówno z domu klienta do zakładu, jak i z powrotem, w naszym zakresie.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.