Blog

Znajdziesz tu wiele praktycznych porad i inspiracji!

Blog

Topowi dekoratorzy wnętrz korzystają z naszych usług

Topowi dekoratorzy wnętrz korzystają z naszych usług

Mieliśmy już niejednego wymagającego Klienta. Ale takiego się nie spodziewaliśmy! Doskonały gust, klasa i doświadczenie w dekorowaniu wnętrz. Koniecznie musicie sprawdzić kto to i, jakie wyznaczył nam zadanie! Już teraz możemy Wam zdradzić, że udało nam się pozytywnie zaskoczyć i rozbudzić apetyt na kolory i tkaniny naszego Klienta. To jak? Domyślacie się już kto mógł się do nas zwrócić?

Alcantara – opinie o materiale

Alcantara – opinie o materiale

Zanim kupicie kosmetyk – sprawdzacie jego opinię w internecie. Wybór nowego telefonu, telewizora czy pralki poprzedza zapoznanie się z tym, co na temat danej marki myślą użytkownicy jednego z licznych forów. Przed wyjściem do kina czytacie recenzje filmu, wybierając ten, który nie okaże się stratą czasu. Dlaczego wybierając obicia swoich mebli czy foteli samochodowych mielibyście postępować inaczej?

Alcantara – co to jest?

Alcantara – co to jest?

Wielu z nas nawet nie podejrzewa, ile rzeczy wykonanych z tego materiału znajduje się w naszym otoczeniu. Akcesoria i dodatki do odzieży, obicia meblowe, tapicerki samochodowe – wszędzie tam, gdzie oczekujemy skóry lub zamszu, materiału delikatnego i miękkiego w dotyku, zaskakuje nas swoją obecnością Alcantara.

Tapicerowanie mebli – dlaczego lepiej naprawiać, niż wymieniać?

Tapicerowanie mebli – dlaczego lepiej naprawiać, niż wymieniać?

Każdy z nas wcześniej czy później spogląda na kupione przed laty meble i myśli, że powoli trzeba rozważać ich wymianę. Zaczynamy dostrzegać, że tutaj wyblakła tapicerka, tam pękł szew, a gdzie indziej coraz bardziej widoczna jakaś plama, której wywabianie to iście syzyfowa praca.

Cechy dobrego tapicera

Cechy dobrego tapicera

Jeśli szukasz fachowca, zawsze zaznaczasz i podkreślasz, że musi być on dobry w tym, co robi. To, oczywiście, jest rzeczą jak najbardziej jasną i logiczną – nikt nie chce wydawać pieniędzy na usługę, z której nie będzie zadowolony; nikt nie chce zatrudniać „specjalisty” (cudzysłów jest tutaj jak najbardziej na miejscu), którego kwalifikacje pozostawiają wiele do życzenia.

Katowicka metamorfoza kanapy i fotela

Katowicka metamorfoza kanapy i fotela

Lubimy podążać za modą i lubimy nowe rzeczy. Zmieniające się trendy dotyczą nie tylko naszego stroju, ale i wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne usługi tapicerskie, które nie tylko ratują meble przed wyrzuceniem, ale i dodają nieco świeżości w domowej aranżacji wnętrz

Krzesła zmieniają „skórę”

Krzesła zmieniają „skórę”

Zwykle nasz zakład tapicerski świadczy usługi, które mają na celu przywrócenie dobrego wyglądu starym meblom. Czasami jednak zdarza się, że trafiają do nas meble, które wciąż dobrze się prezentują, a wymiana tapicerki wynika z chęci zmiany dotychczasowego designu krzeseł, foteli lub sof.

Dwa krzesła kuchenne w bieli

Dwa krzesła kuchenne w bieli

W Mobilnym Tapicerze mamy ustalone procedury działania. To ogromne ułatwienie dla obu stron, zarówno dla nas, jak i dla Klienta. Jak jednak wiadomo, „zasady są po to, aby je łamać”. I tym razem teoretycznie wszystko pozostało w standardzie – kolejny Klient, kolejne zlecenie i realizacja.

Poproszę dwie kanapy w eko skórze

Poproszę dwie kanapy w eko skórze

Ta historia jest zupełnie normalna, bez niezwykłych przygód i nieprzewidywanych „zawirowań akcji”. Pokazuje jednak jak w prosty, wygodny i szybki sposób można zamówić usługi tapicerskie. Wystarczy skontaktować się z infolinią Mobilnego Tapicera, by w krótkim czasie otrzymać wycenę usługi i cieszyć się pięknymi meblami.

Nowe wcielenie foteli w Humanitas z Sosnowca

Nowe wcielenie foteli w Humanitas z Sosnowca

Kolejne zlecenie jakie otrzymał nasz zakład tapicerski dotyczyło zmiany obicia foteli biurowych, które na co dzień użytkowane są w Wyższej Szkole Humanitas z Sosnowca. Początkowo otrzymaliśmy jedynie zapytanie drogą mailową dotyczące kosztów związanych z wymianą tapicerki.

Praca: tapicer samochodowy

Praca: tapicer samochodowy

Cieszymy się na myśl, że możemy zaprosić do współpracy wszystkich tapicerów samochodowych. Przekazujemy Wam dziś ofertę firmy Mobilny Tapicer, jednej z najczęściej polecanych przez klientów firm tapicerskich na Śląsku.

Praca: tapicer

Praca: tapicer

Firma Mobilny Tapicer od lat zrzesza najlepszych tapicerów, których Klienci cenią za doświadczenie, profesjonalizm i pasję. Nie ustają oni w poszukiwaniach tapicerskich talentów i dlatego też w ich imieniu zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy, tak jak oni, kochają tapicerki wszelkiego rodzaju.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.