Czyszczenie i konserwacja skór

Z powodzeniem można usuwać różne zabrudzenia także z mebli skórzanych. Tapicare bez problemu poradzi sobie z: plamami, przebarwieniami, atramentem, śladami po sztruksie, śladami po jeansie, śladami po długopisie itd. Każdy przypadek jest indywidualnie konsultowany, ale nigdy Klient nie zostaje bez pomocy! Tapicare zajmuje się tak samo skórzanymi tapicerkami samochodowymi!

Oprócz tego, że w Tapicare specjaliści profesjonalnie i bezpiecznie czyszczą tapicerki skórzane to od razu dokonują ich konserwacji. Bo czyszczenie ma sens w połączeniu tylko z impregnacją profesjonalnymi środkami.

Zapewniamy, że w Tapicare wykorzystywane są tylko środki z najwyższej półki i o najwyższej skuteczności! Tysiące zadowolonych Klientów także to potwierdza. Ty też się o tym przekonaj!

Oddaj skórzane tapicerki specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, renomą i doskonałymi opiniami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij TUTAJ.
Chcesz od razu zamówić czyszczenie i konserwację tapicerki skózanej? Zadzwoń: 500 462 936

Opinie

Tapicerki w samochodzie jak nowe! Super połysk i gładkość. Polecam usługi Tapicare!

Bartek Antoniak

Nie myślałem, że tak szybko Tapicare usunie plamy z długopisu na skórzanej kanapie! Super wykonana robota!

Piotr, Katowice

Jestem bardzo zadowolona z czyszczenia skórzanych obić. Zero plam, zero przebarwień! Polecam tę firmę, bo są solidni i znają się na rzeczy!

Elżbieta

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.