Czyszczenie materacy

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

Czyszczenie materacy

Materace są jednym z elementów wyposażenia, o którym nie myślimy często. Są niewidoczne, więc nie przejmujemy się ich wyglądem i stanem. Co jednak ze wszystkimi płynami, które wchłaniają materace i ich zapachami? Począwszy od wina i soków, przez ślinę, pot czy dym tytoniowy, do nawet moczu naszych ulubieńców. Każda taka plama jest siedliskiem bakterii.

Czyszczenie wymaga wiedzy i środków. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich zabiegów oraz kosmetykę sprawdzonymi produktami. Pozbędziemy się głęboko ukrytego brudu, plam, roztoczy i zapachów za pomocą nowoczesnych metod płukania. Po rozpuszczeniu brudu wywabimy go wodą, za pomocą odpowiedniej maszyny, dzięki czemu unikniemy zacieków i odbarwień, a materac wyschnie szybko.

Zadzwoń i wybierz termin, a nasz specjalista przyjedzie do Ciebie w ciągu kilku dni.

 

 

 

Opinie

10 letni dywan wygląda jak nowy! Zero plam, zero brudu. Polecam! Edyta Kuźniar
Czyszczenie wykładzin biurowych wykonane bardzo solidnie i dokładnie. Warto skorzystać z oferty Tapicare. MICHAŁ OLSZEWSKI
Ozonowanie samochodu wykonane na 5+. Rozsądna cena, panowie bardzo punktualni i dokładni. SZYMON, MOBILNYSKUP.PL

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.