Czyszczenie wykładzin

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

Czyszczenie wykładzin

Wykładziny spotykają najróżniejsze wypadki. My jesteśmy na nie przygotowani. 

Czy to włosy lub sierść zaplątane między włókna, czy wdeptana guma do żucia albo plastelinowa figurka, a może nawet wosk. Usuniemy każdą z tych rzeczy i jeszcze więcej. Plamy po napojach, mleko, mocz.

Gwarantujemy najwyższej jakości sprzęt czyszczący i środki. Mają one odpowiednie PH oraz stężenie. Od odkurzania, przez odplamianie, aż po głębokie pranie. Nie tylko pozbędziesz się starych plam, ale też zapachów, a przede wszystkim bakterii i roztoczy. Nasz zaufany specjalista posiada niezbędną wiedzę, więc nie uszkodzi ani koloru ani włókien twojej wykładziny. Ponad to udzieli Ci wszelkich, niezbędnych wskazówek, które pozwolą zachować Ci wygląd wykładziny.

Wybierz dogodny termin i umów się na wizytę fachowca, który przyjedzie do Ciebie w ciągu zaledwie kilku dni.

Opinie

10 letni dywan wygląda jak nowy! Zero plam, zero brudu. Polecam! Edyta Kuźniar
Czyszczenie wykładzin biurowych wykonane bardzo solidnie i dokładnie. Warto skorzystać z oferty Tapicare. MICHAŁ OLSZEWSKI
Ozonowanie samochodu wykonane na 5+. Rozsądna cena, panowie bardzo punktualni i dokładni. SZYMON, MOBILNYSKUP.PL

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.