PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Cechy dobrego tapicera

październik 1, 2015

Jeśli szukasz fachowca, zawsze zaznaczasz i podkreślasz, że musi być on dobry w tym, co robi.

To, oczywiście, jest rzeczą jak najbardziej jasną i logiczną – nikt nie chce wydawać pieniędzy na usługę, z której nie będzie zadowolony; nikt nie chce zatrudniać „specjalisty” (cudzysłów jest tutaj jak najbardziej na miejscu), którego kwalifikacje pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli szukasz tapicera, to on też musi należeć do grupy fachowców, którzy mają opinię po prostu dobrych.

Okazuje się jednak, że kiedy przychodzi do sprecyzowania swoich oczekiwań względem „dobrego tapicera”, nagle jakoś brakuje nam konkretów. Co, ostatecznie, ten ma przymiotnik oznaczać? Na ogół podejrzewamy tutaj jakąś mgliście wyrażoną zależność pomiędzy ceną, czasem pracy i jakością produktu końcowego.

Ale jak określić, czy tapicer wpada w przedział tych „dobrych”?

Dobrego tapicera można opisywać bez końca. Dodając jeden przymiot do drugiego, nie jest trudno wypisać listę niezbędnych cech, których liczba sięgnie tysięcy. A przecież mówimy tu o ludziach, a nie o pozbawionych wad maszynach. W naturze zawsze wszystko pozostaje w równowadze, i tam, gdzie są zalety, są i wady.

Ale dobry tapicer posiada kilka niezbędnych cech. Takich, które czynią go lepszym od innych.

Dobry tapicer jest dokładny. Zdanie, które należy do kategorii „oczywistych oczywistości”, ponieważ nieprecyzyjna praca to praca o żadnej wartości. Jako Klient poszukujesz dokładności, rzetelności i powagi w wykonywaniu obowiązków. Płacisz za najlepszy możliwy efekt końcowy, nic więc dziwnego, że wysoko stawiasz poprzeczkę. Dla tapicera z prawdziwego zdarzenia będzie to normą, czymś, co rozumie się samo przez się.

Dobry tapicer jest elastyczny. Możesz pomyśleć, że w tapicerstwie elastyczność to umiejętność s obijania fotela w dziwnie wygiętej, cyrkowej pozycji, ale elastyczny tapicer to taki, który po prostu staje na głowie (jeśli skojarzeniami dalej oscylujemy wokół cyrku), żeby spełnić Twoje życzenia. Profesjonaliści wiedzą, że pojawiasz się na ich progu, ponieważ masz coś problem z czymś, co leży poza zasięgiem masowych produkcji sklepów meblarskich. Masz indywidualną potrzebę, do której trzeba pewne zasady nagiąć, lub nawet je złamać. Na tym właśnie polega tapicerska elastyczność.

Dobry tapicer myśli o Kliencie. Nie dla wszystkich, niestety, jest to takie oczywiste. Tapicer, którego szukasz, to osoba, która dotrzymuje swojego słowa – nie zaskakuje niespodziewanymi kosztami, nie próbuje sprzedać bubli, z których tylko on ma zysk. Dla profesjonalisty liczysz się Ty – hurtownie, dostawcy materiałów i przedstawiciele handlowi oferujący porządnemu tapicerowi dodatkowy zysk Twoim kosztem, nigdy nie będą u niego mile widziani.

Dobry tapicer to wieczny student. Ale taki, którego niekończąca się nauka ma tylko i wyłącznie pozytywny wydźwięk. Najnowsze technologie, materiały, metody i narzędzia nie mają dla niego tajemnic. Wie, co w trawie piszczy i dlaczego w przypadku Twoich mebli obicie skórzane będzie lepsze od welurowego. Dobry tapicer to arsenał wciąż aktualizowanej wiedzy, która służy Twojemu zadowoleniu.

Rozważ teraz, czy Twój tapicer posiada te cechy. Jeśli tak, pogratuluj mu przynależności do grupy dobrych, godnych polecenia fachowców. Daj mu powód do uśmiechu, ponieważ – po piąte – dobry tapicer cieszy się razem ze swoim Klientem.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.