PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Dwa krzesła kuchenne w bieli

wrz. 8, 2015

W Mobilnym Tapicerze mamy ustalone procedury działania. To ogromne ułatwienie dla obu stron, zarówno dla nas, jak i dla Klienta. Jak jednak wiadomo, „zasady są po to, aby je łamać”. I tym razem teoretycznie wszystko pozostało w standardzie – kolejny Klient, kolejne zlecenie i realizacja. Okazało się jednak, że nie wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym planem działania. Na szczęście, jak przystało na firmę świadczącą profesjonalne usługi tapicerskie, kreatywności nam nie zabrakło.

Kilka miesięcy temu skontaktował się z nami Klient, który chciał poznać koszt wymiany tapicerki dwóch krzeseł. Zgodnie ze standardowym trybem działania, poprosiliśmy o przesłanie drogą mailową zdjęcia mebli oraz kilku dodatkowych informacji (m.in. numer telefonu kontaktowego oraz nazwę miejscowości). Po przekazaniu wyceny, Klient poinformował nas, że potrzebuje czasu na przemyślenie naszej oferty. Ponowny kontakt nawiązał z nami kilka dni temu, aby ostatecznie skorzystać z usług tapicerskich Mobilnego Tapicera.

Krzesła kuchenne dostarczył na nasz zakład tapicerski w Chorzowie ojciec Klienta. I tu pojawił się problem, ponieważ nie ustaliliśmy wcześniej jakiego typu i koloru mamy zastosować tapicerkę, a „dostawca” nie potrafił wskazać najlepszego rozwiązania. Wpadliśmy jednak na pomysł, aby przesłać Klientowi próbnik materiałów poprzez wiadomość MMS. Pomysł dość oryginalny, jednak zadziałało! Klient wybrał odpowiedni materiał, a tapicer przystąpił do pracy.

Gotowe krzesła wyglądały jak nowe. Elegancka, śnieżnobiała eko skóra idealnie komponowała się z ciemnymi, drewnianymi nogami, a całość zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na naszym Kliencie. Jak sam stwierdził, będzie o nas pamiętał, gdy zechce odnowić inne meble.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.