PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Ekoskóra

marzec 10, 2015

Tapicerka meblowa, to jeden z najważniejszych elementów wystroju, który kształtuje nie tylko design pomieszczenia, ale także jego ogólną estetykę. Rzeczą oczywistą jest bowiem to, iż poprzecierane, nieelegancko poplamione, czy też zwyczajnie wyeksploatowane obicie, jakiegokolwiek mebla, będzie znacznie obniżało stylizację całego pokoju. Aby odzyskać piękny wygląd pomieszczenia, nie trzeba jednak inwestować w nowe meble, ponieważ w zupełności wystarczy naprawa mebli tapicerowanych, wykonana przez naszych specjalistów.

Oferowane przez nas tapicerstwo meblowe wykonuje obicia mebli z wszystkich rodzajów materiałów. Dzisiaj chcielibyśmy skierować Państwa uwagę, w stronę ekoskóry, która inaczej nazywana jest dermą, lub też skajem. Jest ona wykonywana z polichlorku winylu, z dodatkiem odpowiednich barwników, a także plastyfikatorów. Producenci kształtują ją w taki sposób, aby zarówno faktura, jak i kolor tego materiału, do złudzenia przypominał skórę prawdziwą. Dzięki temu, obijając swoje meble tą tkaniną można uzyskać wizualny efekt skórzanego obicia, przy zdecydowanie mniejszym nakładzie finansowym. Ekoskóra, jest bowiem stosunkowo łatwa w produkcji, co za tym idzie również zdecydowanie mniej kosztowana, od skóry prawdziwej, która z uwagi na blizny, nieregularne lica, czy też inne uszkodzenia podlega zdecydowanie droższej obróbce. Dlatego skaj, to materiał, z tak ogromnym powodzeniem stosowany, jako tańszy zamiennik prawdziwej skóry. Z uwagi na wykorzystany rodzaj technologii do jej produkcji, a także ze względu na strukturę materiału, dermę można podzielić na: skaj ekologiczną (uznawaną za najbardziej atrakcyjną i najlepszą pod kątem gatunkowym alternatywę), skaj perforowaną (dziurkowaną), skaj tłoczoną (ze specyficznymi wymarszczeniami), a także skaj typu H (zwykłą).

Ekoskóra cechuje się wysoką odpornością na nawet, intensywną eksploatację, przez co efektownie prezentuje się przez długi czas. Warto wiedzieć również o tym, że skaj nie przemaka, jest niezwykle trwała, a przy tym miękka, elastyczna i plastyczna. Derma, to także tkanina przyjemna w dotyku, którą łatwo utrzymać w czystości.

Liczne walory ekoskóry sprawiły, że znalazła ona swoje, bardzo szerokie zastosowanie w produkcji oraz renowacji mebli, a także produkcji tapicerki samochodowej. Nasi tapicerzy, także realizują zamówienia dotyczące obijania mebli skajem. Świadczona przez nas usługa gwarantuje odbiór mebli z domu klienta oraz ich ponowne dostarczenie, już z nowym obiciem.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.