Eternity

Wyjątkowa kolekcja obić dedykowana antykom!

Eternity

Materiały z kolekcji Eternity to synonim najlepszej jakości i klasycznego piękna. Dzięki nim sprawisz, że każdy stary, zniszczony, ale wartościowy mebel znów nabierze swojego blasku i wróci do lat świetności. Warto pielęgnować wspomnienia i tradycję. Dlatego takimi perełkom należy zapewnić obicia najlepszej jakości. Niemniej ważne jest dopasowanie szaty do stylu i historii mebla. Szeroki wachlarz wzorów z kolekcji Eternity sprosta każdemu wyzwaniu i ozdobi każdy mebel.

Antyczne meble zasługują na wyjątkowe i jakościowo najlepsze obicia. Dlatego dobrze jest zdać się na pomoc najlepszych w kraju tapicerów. Tym samym zapewnisz sobie wybór najsolidniejszych i adekwatnych do stylu mebla materiałów. Oprócz tego przywrócisz piękny wygląd swoim antykom oraz zabezpieczysz je przed działaniem czasu. Zapamiętaj: eternity – czyli dawne piękno, klasa i trwałość. 

Przyjmij zaproszenie do wyjątkowego świata tkanin i wzorów – skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.