PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Inari

kwiecień 24, 2015

Tapicerka meblowa, która nosi już bardzo widoczne ślady użytkowania, jakich nie zlikwiduje nawet profesjonalna reperacja tkaniny, czy fachowe czyszczenie obicia nie musi wcale przesądzać o konieczności pozbycia się takiego mebla i zakupienia nowego. Naprawa mebli tapicerowanych wykonywana przez nasz zakład tapicerski MobilnyTapicer.pl, to usługa, która pozwala zachować ulubione, sfatygowane meble. Wszystko dzięki wymienieniu ich tapicerki na nową, dzięki czemu całość odzyskuje piękny wygląd.

Jednym z materiałów, który z powodzeniem można wybrać na nową tapicerkę meblową, jest np. inari. Tkanina ta stała się obecnie jednym z popularniejszych materiałów obiciowych w Polsce. Inari, z ogromnym powodzeniem naśladuje naturalny, lniany splot i najczęściej bywa opisywana, jako piękny, drobno tkany, dwubarwny worek. Tkanina ta, jest produkowana z nitki o średniej grubości, która gwarantuje bardzo wysoką odporność materiału na ścieranie. Dodatkowo inari, jest solidnie wzmocniona od strony wewnętrznej specjalną, usztywniającą apreturą. Materiał ten świetnie sprawdza się nie tylko, jako tkanina obiciowa, lecz jej szerokie zastosowanie obejmuje również produkcję poduszek, zasłon, narzut oraz najróżniejszych dekoracji wnętrzarskich.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.