PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Jak odnowić skórzany fotel?

lipiec 10, 2015

W naszej pracy zdarzają się takie sytuacje, gdy Klientowi zależy na szybkiej realizacji zlecenia i możliwie najniższym koszcie usług, takich jak wymiana tapicerki skórzanej. Dziś prezentujemy Wam jedno z takich zleceń, gdzie możliwe było przeprowadzenie częściowej wymiany obicia.

Skórzana tapicerka meblowa doskonale się prezentuje i nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru, pod warunkiem jednak, że jest w nienagannym stanie. Wielu producentów meblowych stosuje tzw. eko skórę (skaj), która jest tańszym odpowiednikiem skóry i równocześnie coraz częściej, do złudzenia, przypomina tą naturalną. Problem eko skóry polega jednak na tym, że jest znacznie bardziej podatna na uszkodzenia i pęknięcia.

Nasza Klientka zwróciła się do nas z prośbą o odnowienie jej fotela. Całość wyglądała dobrze, z wyjątkiem siedziska. Brzydkie pęknięcia szpeciły fotel i jedynym ratunkiem był tutaj tapicer.

Zapewniliśmy naszej Klientce transport fotela, a w naszym zakładzie przeprowadziliśmy naprawę uszkodzonego fragmentu obicia. Nasz tapicer dobrał odpowiedni kolor i strukturę nowego obicia, zgodny z tym oryginalnie zastosowanym. W ten sposób zaoszczędziliśmy sporo czasu, a Klientka była zachwycona efektem końcowym naszej pracy.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.