PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Katowicka metamorfoza kanapy i fotela

wrz. 25, 2015

Lubimy podążać za modą i lubimy nowe rzeczy. Zmieniające się trendy dotyczą nie tylko naszego stroju, ale i wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne usługi tapicerskie, które nie tylko ratują meble przed wyrzuceniem, ale i dodają nieco świeżości w domowej aranżacji wnętrz.

To historia pewnej kanapy i fotela, które zaczęły powoli obrastać w kurz. Nieco nudna, pozbawiona wyrazu brązowa tapicerka nosiła wyraźne ślady użytkowania, co nakłoniło naszą Klientkę z Katowic do kontaktu z nami. Zgodnie z otrzymaną informacją, naszym zadaniem miała być wymiana tapicerki trzyosobowej kanapy oraz fotela. Zarówno kanapa, jak i fotel, posiadały dekoracyjne poduchy, które pełniły funkcję oparcia. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu, ponieważ Klientka chciała ukończyć realizację tego zlecenia przed końcem sierpnia. Szybko przygotowaliśmy wycenę obejmującą materiał obiciowy z tzw. grupy podstawowej, która charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i bogatym wyborem kolorów. Już następnego dnia, Klientka zadzwoniła na naszą infolinię z informacją, że jest zainteresowana usługami Mobilnego Tapicera i wobec tego prosi o kontakt, w celu ustalenia dalszych warunków wymiany tapicerki.

Mając na uwadze naglący nas czas, podjęliśmy natychmiastową próbę kontaktu z Klientką, aby ustalić dokładny adres oraz termin odbioru mebli. Dopiero po kilku próbach udało nam się dodzwonić i mogliśmy przejść do kolejnego etapu realizacji zamówienia. Zaproponowany przez nas termin odbioru mebli okazał się dość kłopotliwy, ponieważ meble przekazywałaby nam inna osoba, co uniemożliwiłoby wybór materiałów przez Klientkę. Z tego też powodu kwestię kontaktu pozostawiliśmy naszemu kierowcy.

Jak zwykle kierowca stanął na wysokości zadania, a w naszym zakładzie tapicerskim szybko pojawiła się kanapa wraz z fotelem. Klientka zdecydowała się na tapicerkę w modnym, grafitowym kolorze oraz poduchy w nieco jaśniejszym odcieniu szarości. Tapicer od razu przystąpił do pracy, a po 7 dniach roboczych naszym oczom ukazało się zupełnie nowe „oblicze” kanapy i fotela. Nowa tapicerka doskonale współgrała z kształtem mebli, nadając im wyrazistego i nowoczesnego charakteru. I taka właśnie wersja „starych-nowych” mebli, zachwyciła naszą Klientkę.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.