PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Krzesła zmieniają „skórę”

wrz. 16, 2015

Zwykle nasz zakład tapicerski świadczy usługi, które mają na celu przywrócenie dobrego wyglądu starym meblom. Czasami jednak zdarza się, że trafiają do nas meble, które wciąż dobrze się prezentują, a wymiana tapicerki wynika z chęci zmiany dotychczasowego designu krzeseł, foteli lub sof.

Skontaktowała się z nami Pani z Katowic, prosząc o wycenę wymiany tapicerki 10 krzeseł. Jak zwykle w takiej sytuacji, poprosiliśmy o przesłanie zdjęć krzeseł na nasz adres mailowy, wraz z krótkim opisem oczekiwań. Klientce zależało na tym, by nowa tapicerka wykonana była z ekoskóry, co uwzględnił w swej wycenie nasz tapicer. Po kilku dniach od momentu, gdy przesłaliśmy Klientce wycenę, otrzymaliśmy od niej informację, że jest zdecydowana na nasze usługi tapicerskie.

Nasz kierowca ustalił z Klientką najdogodniejszy termin odbioru krzeseł. Przy okazji przedstawił jej próbnik materiałów tapicerskich, spośród których Klientka wybrała ekoskórę w kolorze szarym. Z tą informacją oraz kompletem krzeseł, kierowca dotarł do naszego zakładu, gdzie tapicer od razu przystąpił do pracy.

Krzesełka, jedno po drugim, zmieniały „skórę” na nową. Kolorowy materiał zastąpiła tapicerka z ekoskóry w szarym kolorze, która fantastycznie prezentowała się w połączeniu z metalową ramą krzeseł i lśniącymi, czarnymi podłokietnikami. I tak oto, w prosty sposób, kilka krzeseł zmieniło swój design na bardziej nowoczesny.

Po skończonej pracy skontaktowaliśmy się z Klientką, aby ustalić termin oddania krzeseł. Zgodnie z ustaleniami, nasz kierowca dostarczył wszystkie krzesła do właścicielki, której bardzo spodobał się efekt naszej pracy. Nas również bardzo cieszy fakt, że i tym razem usługi tapicerskie wygrały z zakupem nowych mebli.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.