Mediderma

Najlepsza dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i szpitali!

Mediderma

Materiały z kolekcji Mediderma zaskakują swoją funkcjonalnością i wyjątkowymi właściwościami. Idealnie nadadzą się dla właścicieli salonów kosmetycznych lub fryzjerskich, przychodni medycznych i szpitali. Obicia tego typu są wyjątkowe, ponieważ są bardzo łatwe w czyszczeniu i odporne na plamy i na wiele rodzajów substancji.

To trzeba podkreślić – są bezpieczne dla skóry pacjentów i klientów salonów piękności, ponieważ posiadają wszelkie atesty i zostały przebadane przez specjalistów. Oprócz tego zachwycisz się, gdy przekonasz się, jak łatwe w czyszczeniu są tapicerki z tej kolekcji. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i raz na zawsze zapomnisz o mozolnym szorowaniu mebli medycznych. Zasługujesz na ten komfort.

Przyjmij zaproszenie do wyjątkowego świata tkanin i wzorów – skontaktuj się z nami już dziś!

 

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.