PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Mikrofaza

lt. 27, 2015

Tkanina wybierana pod kątem wykonania z niej tapicerki meblowej, powinna cechować się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także wieloma walorami użytkowymi, jakie umożliwią długotrwałe, efektywne oraz komfortowe eksploatowanie obicia. Z tego powodu, jednym z materiałów polecanych przez nasz zakład tapicerski MobilnyTapicer.pl, jest mikrofaza.

Tkanina ta, zostaje tworzona z mikrowłókien, gdzie pojedyncze mikrowłókno charakteryzuje się mniejszą gęstością liniową od 1 deniera. Mikrowłókna te, przyczyniają się do wytworzenia pozytywnych cech tego materiału, który za sprawa ich obecności staje się miękki, przez co przyjemny w dotyku, a także sprężysty, dzięki czemu jest wygodny i trwały. Ciekawa i ciepło wyglądająca tekstura mikrofazy sprawia, iż tkanina ta doskonale prezentuje się w charakterze tapicerki każdego rodzaju mebla, nadając mu eleganckiego, a przy tym, przytulnego wyglądu. Nasi tapicerzy wielokrotnie pracowali z tą tkaniną, która za każdym razem nadawała starym meblom wręcz luksusowego wyglądu.

Kolejny walor tej tkaniny, to wysoka odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania jej w czystości, co za tym idzie wysoka funkcjonalność materiału przeznaczonego do intensywnego eksploatowania na co dzień. Jej wybór, podobnie jak wybór usługi naszego zakładu tapicerskiego, to gwarancja właściwego zainwestowania pieniędzy. Mikrofazy, są więc z powodzeniem stosowane w przemyśle tapicerskim. Wykonuje się z nich również dywany, zasłony, narzuty, odzież, czy zabawki pluszowe.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.