PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Nowe wcielenie foteli w Humanitas z Sosnowca

sierpień 20, 2015

Kolejne zlecenie jakie otrzymał nasz zakład tapicerski dotyczyło zmiany obicia foteli biurowych, które na co dzień użytkowane są w Wyższej Szkole Humanitas z Sosnowca. Początkowo otrzymaliśmy jedynie zapytanie drogą mailową dotyczące kosztów związanych z wymianą tapicerki. Nasza odpowiedź spotkała się z pełną akceptacją klienta i tak oto mogliśmy przystąpić do realizacji kolejnego zlecenia. Tym razem jednak nie obyło się bez drobnych niespodzianek.

Jak przystało na Mobilnego Tapicera,to my wybraliśmy się z wizytą do klienta, by dopasować nowy wzór materiału i odebrać krzesełka do metamorfozy. Wstępne zamówienie obejmowało trzy, tapicerowane krzesła biurowe. Ich stan nie był zły, jednak po uzgodnieniu zielone obicie miała zastąpić tkanina w kolorze szarym. Pierwsza niespodzianka pojawiła się już w chwilę po przyjęciu zamówienia. Klient zdecydował się na przekazanie nam dwóch dodatkowych krzeseł tego samego typu, co oczywiście nie stanowiło dla nas większego problemu. Jak już wiadomo, nasz tapicer to prawdziwy profesjonalista, który z każdym zadaniem sprawnie sobie poradzi.

Co prawda dla Mobilnego Tapicera nie ma rzeczy niemożliwych, jednak zakup odpowiedniego materiału bywa czasami nieco utrudniony. I tak właśnie stało się tym razem, gdy wybraliśmy się do zaprzyjaźnionej hurtowni. Na miejscu okazało się, że wybrany przez Klienta materiał nie jest dostępny w odpowiedniej ilości.

Jak to jednak mawiamy w takich sytuacjach – „taki problem, to nie problem”. Tego samego dnia zakupiliśmy dostępną partię materiału, by jak najszybciej rozpocząć realizację usługi tapicerskiej. Pozostałą część domówiliśmy i ustaliliśmy termin jej odbioru. W ten sposób tapicer od razu przystąpił do działania, a my mogliśmy dostarczyć krzesła do szkoły w ustalonym z Klientem terminie. Następnego dnia, podczas rozmowy telefonicznej, dowiedzieliśmy się, że efekt naszej pracy jest w pełni zadowalający i nie wykluczone, że już niebawem otrzymamy kolejne zlecenie od Wyższej Szkoły Humanitas z Sosnowca.

To zlecenie przypomniało nam, że czasami tapicerstwo pełne jest niespodzianek. Dla nas jednak nie ma przeszkód nie do pokonania i zawsze staramy się świadczyć usługi tapicerskie na możliwie najwyższym poziomie.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.