O nas

Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i co robimy.

O nas

Doświadczeni, profesjonalni, z wyczuciem smaku i zawsze solidni…
Jednym słowem: Liderzy tapicerstwa meblowego na rynku!

 

Tak mówi o nas nasza konkurencja. Potwierdzają to też nasi Klienci. My sami jednak wolimy podkreślać naszą pasję i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy!

O tapicerstwie meblowym i samochodowym wiemy już prawie wszystko, a i tak ciągle się rozwijamy i stawiamy sobie coraz wyższą poprzeczkę! Działamy w tej branży od kilkunastu lat przede wszystkim po to, aby zadowalać naszych Klientów oraz tworzyć, pielęgnować i naprawiać ich tapicerki na najwyższym poziomie!

Tapicerstwo to nasza pasja. Najlepsi tapicerzy z całej Polski pracują właśnie dla nas, aby dokonywać tego, co inni uznali za niemożliwe. Dbamy o najwyższe standardy i nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. Stawiamy na zwykłą ludzką uczciwość i odpowiedzialność – i to właśnie dzięki temu zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów! Sprawdź opinie i realizacje.

W naszej ofercie znajduje się wszystko, co związane z tapicerstwem: renowacja, naprawa, czyszczenie czy też wymiana elementów tapicerowanych. Oprócz tego oferujemy również usługi najlepszych tapicerów samochodowych czy meblowych. A jeśli potrzebujesz sprawdzonej osoby do tapicerki skórzanej to lepiej nie mogłeś trafić! U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Zachęcamy do kontaktu!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.