Obicia plamoodporne

Dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o plamach i bez obaw korzystać z ulubionych kanap i foteli.

Zamów Mobilnego Tapicera!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe – sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Obicia plamoodporne

Całkowicie swobodnie i zupełnie bez skrępowania móc zajadać się soczystymi truskawkami na nowo zakupionej kanapie – czy Ty też o tym marzyłeś? Bo widmo plam skutecznie odbiera wszelki komfort użytkowania własnych mebli bardzo wielu osobom. Na szczęście my znaleźliśmy na to sposób!

Nasza odpowiedź na wszelkie plamy i zabrudzenia tapicerki to obicia plamoodporne. Dzięki nim w końcu przestaniesz się martwić rozlaną kawą lub plamą z truskawek. Żadne zabrudzenie tapicerki już nigdy więcej nie będzie dla Ciebie problemem. Ten niebywały komfort i wygoda są możliwe dzięki materiałom, które wykorzystujemy do tworzenia obić mebli. Trwałe, eleganckie, przyjemne w dotyku i odporne na brud tkaniny to absolutna nowość na rynku usług tapicerskich. Jednak w naszym warsztacie staje się to już standardem, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na takie obicia. Ci Klienci wyjątkowo sobie chwalą wygodę i komfort codziennego użytkowania takich mebli. Dzięki nam nie muszą już godzinami szorować trudnych do usunięcia plam. Wykorzystują ten czas na odpoczynek.

Ty również możesz raz na zawsze uwolnić się od problemu brudnych tapicerek. Przedstawimy Ci takie materiały, po których brud dosłownie spływa. Żadna cząsteczka brudu nie osadza się na powierzchni obicia ani nie przenika do wnętrza włókien.  Praktycznie każdą ewentualną plamę zbierzesz – bo tak to trzeba nazwać – przykładając po prostu miękką ściereczkę. Możesz być pewien, że na tapicerce nie pozostanie nawet najmniejszy ślad po jakiejkolwiek uczcie czy zabawie.

To bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego właściciela tapicerek, ale największe zadowolenie wykazują nasi Klienci, którzy mają w domu małe pociechy. Okazuje się, że od teraz mogą ze spokojem patrzeć na beztroską zabawę swoich dzieci. I nie obawiają się już o trudne do usunięcia plamy np. z długopisów lub farb. Jesteśmy przekonani, że Ty także powinieneś skończyć z mozolnym praniem czy szorowaniem tapicerek. Zastanów się nad wyborem obić plamoodpornych. To będzie naprawdę dobry i rozsądny wybór, w którym My z radością Ci pomożemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Perfekcyjnie wykonana robota. Obicie kanapy i jej wnętrze jest wykonane lepiej niż oryginalnie było to zrobione przez producenta. Zdecydowanie polecam te usługi tapicerskie!

SŁAWOSZ, BIZNES NA FILIPINACH

Wymiana obicia tapicerki przebiegła zgodnie z planem. Komplet wypoczynkowy został zabrany od nas o umówionej godzinie. Tapicer wykonał wszystkie prace zgodnie z terminem i wytycznymi.

MICHAŁ, SZARLOTKA – TORTY KOMUNIJNE

Wymieniłem obicie kompletu wypoczynkowego. Tapicer doradził mi dobry materiał. Komplet służy nam już kilka lat. Ostatnio zleciłem też wymianę obicia mebli w domku letniskowym. Polecam!

SZYMON, MOBILNYSKUP.PL

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.