Opinie Klientów

Sprawdź opinie innych Klientów. Mogą być przydatne!

Opinie

Wymiana obicia tapicerki przebiegła zgodnie z planem. Komplet wypoczynkowy został zabrany od nas o umówionej godzinie. Tapicer wykonał wszystkie prace zgodnie z terminem i wytycznymi.

Michał, Szarlotka – Torty Komunijne

Fachowość i kultura. Wszystko przystosowane do naszych wymagań. Jeśli szukacie tapicera to polecam!

Krzysztof, kominy.org.pl

Wykonawcę trzeba pochwalić za jakość usług. Standard oferty przedsiębiorstwa stoi na bardzo wysokim poziomie. Wiedza jaką dysponuje przedsiębiorstwo, naprawdę imponuje. W swojej specjalizacji przedstawiciele firmy uznawani są za wyjątkowych profesjonalistów. Przedsiębiorstwo całkowicie zasługuje na zaufanie. Zapewnia to poczucie bezpieczeństwa podczas całej współpracy. Właściwe podejście do klienta wywiera dobre wrażenie. Moje wymagania zostały w pełni zrozumiane.

Joanna Śliwka

Usługa profesjonalna.Obsługa miła i bardzo kulturalna.Skorzystałam po raz drugi, ale nie ostatni. Szczerze i bezinteresownie gorąco polecam innym. Warto!

Marta G.

Świetna i profesjonalna robota! Dziękuje chłopaki – kanapa wygląda super!

Agnieszka

Wymieniłem obicie kompletu wypoczynkowego. Tapicer doradził mi dobry materiał. Komplet służy nam już kilka lat. Ostatnio zleciłem też wymianę obicia mebli w domku letniskowym. Polecam!

Szymon, MobilnySkup.pl

Perfekcyjnie wykonana robota. Obicie kanapy i jej wnętrze jest wykonane lepiej niż oryginalnie było to zrobione przez producenta. Zdecydowanie polecam te usługi tapicerskie!

Sławosz, Biznes na Filipinach

Potrzebowałem pilnego kontaktu w sprawie transportu zestawu do biura. Kierowca przyjechał błyskawicznie, całość zabezpieczył i dostarczył mi wszystko na czas. Polecam zespół i obsługę mobilnego tapicera!

Tomek

Prześlij swoją opinię

9 + 4 =

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.