PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Ortalion

kwiecień 2, 2015

Wciąż mało popularnym rozwiązaniem, stosowanym dla poprawiania kondycji oraz ogólnej estetyki mebli, jest naprawa mebli tapicerowanych. Wynika to z faktu, iż niewiele osób zdaje sobie jeszcze sprawę z tego, iż usługi tapicerskie świadczone w tym zakresie, obfitują wyłącznie w same korzyści. Jedną z nich, jest np. możliwość wyboru dowolnego rodzaju tkaniny o dowolnej kolorystyce oraz wzornictwie, gdzie jedną z ciekawszych propozycji, w tym zakresie, zwłaszcza kiedy chodzi o meble ogrodowe, jest ortalion.

Jednym z materiałów, z których można uszyć nowe pokrowce na meble jest ortalion. Choć kojarzy się on raczej z okryciami przeciwdeszczowymi, to jednak jego liczne walory użytkowe sprawiają, że doskonale sprawdzi się również w charakterze tapicerki meblowej, szczególnie jeżeli w grę wchodzą meble ogrodowe. Ortalion, to bowiem impregnowana tkanina stworzona z syntetycznych włókien poliestrowych, o płóciennym splocie. Materiał ten, cechuje się wysoką miękkością, dzięki czemu bardzo szybko i łatwo poddaje się każdemu procesowi obróbki. Ortalion, jest również niezwykle lekki i w zasadzie wcale nie chłonie wilgoci, a jeżeli już ulegnie zamoczeniu, to wysycha w błyskawicznym tempie. Jego spora zaleta, to także konkurencyjna cena, w porównaniu do innych materiałów. Jeżeli klienci nie są pewni, czy stać ich na zafundowanie swoim meblom ogrodowym tego rodzaju usługi nasza firma tapicerska zapewnia wykonanie darmowej wyceny online, a klientom zdecydowanym gwarantujemy transport powierzonych nam mebli we własnym zakresie

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.