PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Plusz

kwiecień 7, 2015

Z uwagi na fakt, iż większość wolnego czasu spędzamy w domach, a dokładniej rzecz ujmując na kanapach, fotelach, sofach, czy narożnikach, bardzo ważne jest to, jaki materiał tapicerski pokrywa nasze meble. Musi on bowiem pełnić, nie tylko funkcję reprezentacyjną i estetyczną, ale także, a może przede wszystkim użytkową. Z tego powodu nasza firma tapicerska MobilnyTapicer.pl oferuje swoim klientom m.in. tkaninę pluszową, jako dobrze wywiązującą się ze wszystkich, tych zadań.

Plusze, jak wie zdecydowana większość osób, to rodzaj niezwykle miękkiej tkaniny, która posiada okrywę runową, z czego zdaje sobie sprawę już o wiele mniej konsumentów. Okrywa ta bywa nazywana również okrywą włosową, czy też włókienną, którą można uzyskać na różne sposoby. W zależności od tego, jaką techniką został wykonany dany materiał pluszowy można wyselekcjonować trzy rodzaje pluszów: welury, aksamity i welwety ( o których więcej w następnych wpisach). Okrywa włosowa powstaje podczas procesu tkania. Plusze są tworzone właśnie z takiej okrywy runowej, która jest przystrzygana do właściwej długości, już w końcowym etapie procesu produkcyjnego. To właśnie dzięki niej materiał ten staje się tak miły i przyjemny w dotyku, za sprawa swojej wybitnej miękkości, a także puszystości. Plusze, są również bardzo wytrzymałe oraz odporne na powstawanie jakichkolwiek uszkodzeń, co sprawia, że czas ich długiej żywotności umożliwi ich wygodne eksploatowanie przez długie lata. Plusze są również łatwe w utrzymaniu, dlatego szycie pokrowców na meble z tego materiału znalazło swoje szerokie zastosowanie. Tkaninę te wykorzystuje się także do produkcji tapicerki samochodowej, pościeli, maskotek, czy odzieży.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.