PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Pokrowiec szyty na wymiar

czerwiec 30, 2015

W MobilnyTapicer.pl zwykle świadczymy usługi takie jak wymiana tapicerki czy też renowacja mebli skórzanych. Co prawda, w naszych realizacjach dominują te bardziej czasochłonne i skomplikowane metamorfozy mebli tapicerowanych, jednak nie brakuje też takich, które realizujemy bez konieczności transportu mebli.

W naszej bogatej ofercie usług tapicerskich nie mogło zabraknąć szycia pokrowców na wersalki i kanapy. To prawdopodobnie najprostszy i najszybszy sposób na to, by zmienić wystrój wnętrz, bez wymiany mebli.

Nasza Klienta z Zawiercia poprosiła nas o uszycie nowego pokrowca na wersalkę. Podczas pierwszego spotkania wykonaliśmy niezbędne pomiary, a także ustaliliśmy szczegóły zlecenia, takie jak: kolor i typ materiału, przeszycia i zamki. Przy tej okazji odebraliśmy stary pokrowiec i już na drugim spotkaniu wręczyliśmy zadowolonej Klientce nowy pokrowiec, jaki wykonał tapicer zgodnie z jej życzeniem.

Jak więc widać na załączonym zdjęciu, czasami ciekawe zmiany zapewniają proste usługi tapicerskie, polegające na przygotowaniu odpowiedniego pokrowca. I jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.