PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Poproszę dwie kanapy w eko skórze

sierpień 25, 2015

Ta historia jest zupełnie normalna, bez niezwykłych przygód i nieprzewidywanych „zawirowań akcji”. Pokazuje jednak jak w prosty, wygodny i szybki sposób można zamówić usługi tapicerskie. Wystarczy skontaktować się z infolinią Mobilnego Tapicera, by w krótkim czasie otrzymać wycenę usługi i cieszyć się pięknymi meblami. Dokładanie tak, jak zrobiła to nasza Klientka z Katowic.

Pewnego dnia, korzystając z naszej infolinii, skontaktowała się z nami pewna Pani. Chciała wiedzieć, jak kosztowna będzie wymiana tapicerki dwóch kanap. Ponieważ bez oględzin trudno przygotować dobrą wycenę, poproszono o przesłanie na maila zdjęć kanap wraz z numerem telefonu kontaktowego i nazwą miejscowości w której ów kanapy się znajdują. Klientka postąpiła zgodnie z otrzymaną instrukcją, prosząc równocześnie o przygotowanie dwóch wariantów wyceny – dla obicia wykonanego z eko-skóry oraz dla tapicerki ze skóry naturalnej.

Mail przesłany przez Klientkę trafił do naszego zakładu tapicerskiego, gdzie tapicer na podstawie otrzymanych zdjęć przygotował wycenę. Zgodnie z życzeniem, zarówno dla wariantu w eko-skórze, jak i tego uwzględniającego skórę naturalną. Po otrzymaniu naszej wyceny, Klientka zdecydowała się na zmianę tapicerki. Wybór padł na białą eko-skórę.

Zlecenie zostało przyjęte. Nasz kierowca skontaktował się z Klientką telefonicznie i ustalił najdogodniejszy termin odbioru kanap. Tapicerowi wystarczyło 7 dni roboczych, by poszarzała i pognieciona tapicerka zmieniła się w eleganckie, białe i perfekcyjnie gładkie obicie. Efekt? Kanapy wyglądały tak, jakby właśnie wyjechały z salonu meblowego.

Kiedy kanapy opuściły nasz zakład tapicerki i zajęły swe właściwe miejsce u Klientki, skontaktowaliśmy się z nią, aby dopytać o ocenę pracy naszego tapicera. Kobieta nie kryła swego zachwytu, a my zyskaliśmy kolejnego zadowolonego Klienta. Czy można chcieć czegoś więcej? Być może jedynie kolejnych, tak udanych realizacji.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.