Popular MT

Standardowe materiały i najlepsze wykonanie!

Popular MT

Kolekcja Popular MT to materiały, które idealnie nadadzą się do każdego pomieszczenia i mebla. Z łatwością ozdobisz nimi kanapę wypoczynkową w Twoim salonie czy krzesła w biurze. To także świetny pomysł na odnowienie nudnej i dawno niemodnej tapicerki każdej sofy i fotela. 

Wyjątkową zaletą materiałów z tej kolekcji jest ich atrakcyjna cena i uniwersalny design. Dzięki temu wpasują się w każdą kieszeń i w każde pomieszczenie. Oprócz tego, tkaniny przypisane do tej kolekcji, to synonim wytrzymałości i najlepszej jakości. Nie mogłoby być inaczej – przeznaczone do codziennego użytku doskonale sprawdzą się przez długie lata.

Czeka na Ciebie mnóstwo wzorów i rodzajów naszych materiałów. Dzięki tak szerokiemu wyborowi z pewnością znajdziesz taki materiał, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania – zachwyci Cię jakością, ujmie głębokim kolorem i urzecze delikatnością.

Przyjmij zaproszenie do wyjątkowego świata tkanin i wzorów – skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.