Realizacje

Sprawdź, jak dzięki nam wyglądają teraz meble innych Klientów

Realizacje

OBEJRZYJ AUTENTYCZNE ZDJĘCIA Z NASZYCH ZLECEŃ

Katowicka metamorfoza kanapy i fotela

Katowicka metamorfoza kanapy i fotela

Lubimy podążać za modą i lubimy nowe rzeczy. Zmieniające się trendy dotyczą nie tylko naszego stroju, ale i wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne usługi tapicerskie, które nie tylko ratują meble przed wyrzuceniem, ale i dodają nieco świeżości w domowej aranżacji wnętrz

Krzesła zmieniają „skórę”

Krzesła zmieniają „skórę”

Zwykle nasz zakład tapicerski świadczy usługi, które mają na celu przywrócenie dobrego wyglądu starym meblom. Czasami jednak zdarza się, że trafiają do nas meble, które wciąż dobrze się prezentują, a wymiana tapicerki wynika z chęci zmiany dotychczasowego designu krzeseł, foteli lub sof.

Dwa krzesła kuchenne w bieli

Dwa krzesła kuchenne w bieli

W Mobilnym Tapicerze mamy ustalone procedury działania. To ogromne ułatwienie dla obu stron, zarówno dla nas, jak i dla Klienta. Jak jednak wiadomo, „zasady są po to, aby je łamać”. I tym razem teoretycznie wszystko pozostało w standardzie – kolejny Klient, kolejne zlecenie i realizacja.

Poproszę dwie kanapy w eko skórze

Poproszę dwie kanapy w eko skórze

Ta historia jest zupełnie normalna, bez niezwykłych przygód i nieprzewidywanych „zawirowań akcji”. Pokazuje jednak jak w prosty, wygodny i szybki sposób można zamówić usługi tapicerskie. Wystarczy skontaktować się z infolinią Mobilnego Tapicera, by w krótkim czasie otrzymać wycenę usługi i cieszyć się pięknymi meblami.

Nowe wcielenie foteli w Humanitas z Sosnowca

Nowe wcielenie foteli w Humanitas z Sosnowca

Kolejne zlecenie jakie otrzymał nasz zakład tapicerski dotyczyło zmiany obicia foteli biurowych, które na co dzień użytkowane są w Wyższej Szkole Humanitas z Sosnowca. Początkowo otrzymaliśmy jedynie zapytanie drogą mailową dotyczące kosztów związanych z wymianą tapicerki.

Wymiana tapicerki dla WSB Chorzów

Wymiana tapicerki dla WSB Chorzów

Wysokiej jakości usługi tapicerskie jakie oferujemy naszym Klientom, to prosty i ekonomiczny sposób na odnowienie starych lub zniszczonych mebli. Działamy kompleksowo i szybko, a wymiana tapicerki w naszym wykonaniu często przewyższa jakością seryjne produkcje ze sklepów meblarskich.

Jak odnowić skórzany fotel?

Jak odnowić skórzany fotel?

W naszej pracy zdarzają się takie sytuacje, gdy Klientowi zależy na szybkiej realizacji zlecenia i możliwie najniższym koszcie usług, takich jak wymiana tapicerki skórzanej. Dziś prezentujemy Wam jedno z takich zleceń, gdzie możliwe było przeprowadzenie częściowej wymiany obicia.

Pokrowiec szyty na wymiar

Pokrowiec szyty na wymiar

W MobilnyTapicer.pl zwykle świadczymy usługi takie jak wymiana tapicerki czy też renowacja mebli skórzanych. Co prawda, w naszych realizacjach dominują te bardziej czasochłonne i skomplikowane metamorfozy mebli tapicerowanych, jednak nie brakuje też takich, które realizujemy bez konieczności transportu mebli.

Tapicerowanie krzeseł

Tapicerowanie krzeseł

Kolejny telefon, kolejny Klient i tym razem wizyta w biurze architektonicznym Moska i Rachuba s.c., gdzie tematem spotkania stały się stare krzesła biurowe. Jak już wiadomo, naszą specjalnością jest tapicerstwo meblowe, rozumiane w jego szerokim zakresie. Tym razem nasze zadanie polegało na wymianie tapicerki (wykonanej z tzw. eko skóry na obicie materiałowe), a także wymianie pianki.

Profesjonalne tapicerowanie dla Hostelu Gwarek

Profesjonalne tapicerowanie dla Hostelu Gwarek

Jak przystało na prawdziwie Mobilnego Tapicera, tym razem dotarliśmy do Katowic. Dokładniej, do Hostelu Gwarek, gdzie naszym pierwszym celem była wymiana tapicerki w fotelach biurowych. Podczas pierwszej wizyty dokonaliśmy oględzin foteli i wręczyliśmy Klientowi katalog z materiałami.

Z wizytą w salonie piękności

Z wizytą w salonie piękności

Tym razem dotarliśmy do salonu piękności. Od razu zaznaczamy, nie była to wizyta w ramach relaksu, chociaż nasz tapicer z pewnością chętnie skorzystałby z niektórym zabiegów, dla spracowanych dłoni. Skontaktowała się z nami właścicielka salonu Manicure&Pedicure, znajdującego się w Galerii Katowickiej.

Nowe życie starych krzeseł

Nowe życie starych krzeseł

Nasz kolejny Klient przekonał się, że nawet stare krzesła biurowe mogą dostać swoją drugą szansę. Czasami wymiana tapicerki potrafi przynieść fantastyczne rezultaty, bez konieczności ponoszenia znacznych kosztów. Tak też było w tym przypadku. Nowe zlecenie zawiodło nas do Chorzowa, gdzie dokonaliśmy wstępnej oceny stanu krzeseł i pokazaliśmy Klientowi katalog materiałów obiciowych.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.