Relief

Jedyne w swoim rodzaju materiały plamoodporne!

Relief

Materiały z kolekcji Relief to tkaniny dla najbardziej wymagających. A to dzięki temu, że jako jedyne są odporne na plamy i zabrudzenia. Obecnie jest to to najnowocześniejszy materiał stosowany w branży tapicerskiej, który cieszy się coraz większą popularnością. Plamoodporne tapicerki doskonale sprawdzą się po prostu wszędzie – zarówno w salonie, jak i w kuchni. Warto też podkreślić, jak wygodne jest korzystanie z takich obić w restauracjach czy placówkach publicznych. Wtedy znika problem plam, mozolnego czyszczenia i związanych z tym niemałych wydatków. To bardzo ułatwia prowadzenie biznesu.

A jeśli Twój dom wypełnia wesoły śmiech małych pociech, nie zastanawiaj się dłużej! Pozwól dzieciom w pełni korzystać z uroków dzieciństwa, a Ty zapomnij o plamach z atramentu na kanapie czy krzesłach. Musisz przekonać się, jakie to wygodne i praktyczne. I oczywiście eleganckie, ponieważ materiały z kolekcji Relief oprócz wyjątkowej funkcjonalności i trwałości, odznaczają się też prawdziwą elegancją i wysmakowaniem. Sprawdź, ile zalet łączą w sobie!

Przyjmij zaproszenie do wyjątkowego świata tkanin i wzorów – skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.