PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Renowacja „antycznego” fotela

czerwiec 1, 2015

Do naszego zakładu dotarł Klient z Jaworzna, który dostarczył nam stary i mocno już nadgryziony przez ząb czasu fotel. Ciekawy kształt zdecydowanie stanowił jego największy atut, jednak oliwkowa tapicerka z licznymi przetarciami nie stawiała go na półce z idealnym wyposażeniem wnętrz. Wobec tego Klient poprosił o wymianę tapicerki i dodanie 4 guzików w oparciu fotela.

Oryginalny „antyczny’ fotel trafił do wstępnej oceny. Jak to bywa ze starym meblami tapicerowanymi, nie tylko obicie ulega zniszczeniu na przestrzeni lat. Nasz tapicer uznał, że mocno zużyta pianka oraz uszkodzone sprężyny koniecznie trzeba wymienić. Tylko w ten sposób mogliśmy mieć pewność, że przeprowadzona wymiana tapicerki sprawi, że fotel posłuży właścicielowi jeszcze przez wiele lat.

Oliwkową i mocno wypłowiałą tapicerkę zastąpiło nowe obicie, w przyjemnym i niekrzykliwym, szarym kolorze. Kolorowe guziki dodały mu modnego designu, a nowa pianka wypełniła oparcie, boki i siedzisko. Całość bardzo spodobała się Klientowi, a my jesteśmy dumni, że renowacja w MobilnyTapicer.pl ocaliła stary fotel przed zakończeniem żywota na wysypisku śmieci.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.