PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Skóra naturalna

marzec 16, 2015

Nasz zakład tapicerski Mobilny Tapicer.pl wymienia zużyte już tapicerki meblowe na nowe obicia, wykorzystując do tego celu najróżniejsze rodzaje materiałów, wybierane przez naszych zleceniodawców. Jedną z cenionych i bardzo popularnych propozycji w tym zakresie, jest tradycyjna skóra naturalna, czyli niezwykle wszechstronny materiał, jaki z powodzeniem towarzyszy człowiekowi, już od tysięcy lat. Za największy atut i zarazem cechę podstawową skór naturalnych uważa się ich unikalny charakter, uwidaczniający się w niepowtarzalnych barwach, z których każdy jest inny i dowodzi naturalnego pochodzenia tkaniny. Skóra naturalna, cechuje się bowiem widocznymi różnicami w fakturze, a także odcieniach, spowodowanymi śladami po zadrapaniach, bliznach, zmarszczkach, czy ukłuciach. W przypadku skóry naturalnej, te rozbieżności nie stanowią bynajmniej żadnej wady materiału, a wręcz przeciwnie dają pewność, co do autentyczności jego naturalnego pochodzenia. Prócz tego, już sam rys skórzanego lica, jest niepowtarzalną kompozycją włókien, co kształtuje wyjątkowy wygląd tej tkaniny.

Odbiegając jednak od estetycznych atutów skóry naturalnej warto zauważyć, iż materiał ten, jest przyjazny dla osób alergicznych, ponieważ nie daje alergenom (także tym zwierzęcym), znajdującym się w kurzu, żadnych szans na penetrację. Tkanina ta, nie chłonie również dymu z papierosów. Skóra naturalna posiada też cenną umiejętność błyskawicznego adaptowania się do warunków swojego otoczenia, dzięki czemu, jest w stanie utrzymać temperaturę dominującą w swoim środowisku. Za sprawą tych samych właściwości, skóra ma zdolność pochłaniania, a w następnej kolejności oddalania wilgoci, aż do 25% swojej wagi. Tym samym, materiał ten staje się bezcennym regulatorem wilgoci w pokoju. Jeżeli natomiast wziąć pod lupę właściwości użytkowe, również można dopatrzyć się wyłącznie, samych plusów. Po pierwsze, struktura naturalnej skóry gwarantuje jej wysoką elastyczność, a także dużą odporność na rozrywanie. Tkanina ta, jest zatem wygodna w użytkowaniu oraz wytrzymała na powstawanie jakichkolwiek uszkodzeń. Ta imponująca trwałość mechaniczna, w połączeniu z dbałością o kondycję skóry umożliwia utrzymanie jej doskonałego wyglądu, przez na prawdę długie lata.

Z uwagi na fakt, iż skóra naturalna jest tkaniną niezwykle solidną, wytrzymałą oraz reprezentacyjną, w sytuacji kiedy klient zamierza wymienić skórzaną tapicerkę na inną, a my widzimy, iż w przypadku jego mebli, w zupełności wystarczy usługa czyszczenia i impregnacji skóry, wówczas polecamy usługę czyszczenia tapicerki skórzanej, wykonywaną przez firmę Tapicare.pl.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.