PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Sztruks

marzec 5, 2015

Dobry materiał obiciowy, to podstawa efektywnej eksploatacji mebli tapicerowanych, dlatego bardzo ważne jest, aby wybór tkaniny obiciowej został dokonany po rzetelnej analizie dostępnej oferty rynkowej. Spośród dziesiątek materiałów dedykowanych, do wykorzystywania w przemyśle tapicerskim warto zwrócić swoją uwagę w stronę sztruksu, którego walory estetyczne, a także użytkowe, z pełnością zaspokoją oczekiwania, nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Sztruks, to doskonale wszystkim znana tkanina, charakteryzująca się dużą miękkością, która sprawia, iż materiał ten, jest niezwykle przyjemny w dotyku. Tkaniny sztruksowe odznaczają się również dosyć masywną, a przy tym bardzo ciekawą, trójwymiarową strukturą. Ich prążkowa faktura emanuje wizualnym ciepłem, tworzącym przytulny design nie tylko samego mebla, ale również całego pomieszczenia, w jakim zostanie on usytuowany. Prążki te mogą być zarówno drobne, jak i grube, a także mogą przybierać formę mieszaną, gdzie obydwa te warianty, będą się naprzemiennie przeplatały, co pozwala uzyskać niebanalny efekt żłobienia. Nasi tapicerzy, jako niekwestionowani liderzy rynkowi w swojej kategorii szybko, fachowo oraz solidnie odnowią Twoje meble przy wykorzystaniu tego materiału, wyposażając je w nowe obicie, które sprawi, że całość zyska wspaniały, „zapierający dech w piersiach”, nowoczesny wygląd. Dodatkowo nasz zakład tapicerski zapewnia uzyskanie finansowych korzyści , ponieważ świadczona przez nas usługa daje taki sam efekt, jak zakup nowych mebli w salonie i utrzymuje tą samą jakość zmiany, a jest przy tym o wiele tańszym rozwiązaniem.

Sztruks przynależy do rodziny materiałów welurowych, które wyróżnia efekt tzw. „ugniatania włosa”. Daje to możliwość dowolnego cieniowania tkaniny, jakie nadaje jej dwojaki odcień. Osoby, które nie przepadają, za tego rodzaju „efektami specjalnymi” mogą go w łatwy sposób zminimalizować, poprzez delikatne oraz regularne szczotkowanie. Sztruks, to również tkanina, która może być swobodnie poddawana intensywnemu eksploatowaniu, ponieważ cechuje się wybitną trwałością, a także wysoką odpornością na wycieranie. Materiał ten, jest również łatwy w utrzymaniu.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.