PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Tapicerowanie mebli – dlaczego lepiej naprawiać, niż wymieniać?

październik 5, 2015

Każdy z nas wcześniej czy później spogląda na kupione przed laty meble i myśli, że powoli trzeba rozważać ich wymianę. Zaczynamy dostrzegać, że tutaj wyblakła tapicerka, tam pękł szew, a gdzie indziej coraz bardziej widoczna jakaś plama, której wywabianie to iście syzyfowa praca.

Przysłowiowe schody zaczną się, gdy pojmiemy, że żaden inny mebel tak, jak nasza stara kanapa lub fotel nie pasuje do naszego wnętrza, życia czy potrzeb. Może chodzić o wysokie oparcia, o idealnie wyprofilowaną gąbkę, o wzór tapicerki, którego nijak nie możemy znaleźć w żadnym z sieciowych sklepów meblowych. Może chodzić o tysiąc innych szczegółów, za które pokochaliśmy nasze dotychczasowe meble.

Co wtedy? Wymieniać, nie wymieniać? Męczyć się ze starą, wypłowiałą kanapą czy wprowadzić do pokoju coś, co zupełnie nie spełnia naszych oczekiwań?

Rozwiązanie, które jest proste i gwarantuje oczekiwany efekt, często jest niedoceniane i grupowane razem z pomysłami, których nawet nie bierze się pod uwagę.

Tapicerowanie mebli. Tylko tyle i aż tyle.

Podstawowym powodem, dla którego tapicerów spycha się na dalszy (często już niewidoczny) plan, jest postępowanie w imię zasady, że taniej jest kupić nowe, niż naprawiać stare. Tym czasem jak licznym z nas oczy szeroko rozwarłyby się ze zdumienia na widok tego, co tak naprawdę potrafi ze starej kanapy wyczarować dobry tapicer.

Ponieważ, w gruncie rzeczy, tapicer to artysta. Tutaj nie ma mowy o taśmach produkcyjnych, o maszynach, które wykonują większość pracy człowieka i produkują dużo, a szybko. Jeśli płacimy, to płacimy za czas tapicera – za pracę jego dłoni, spod których wychodzi przedmiot absolutnie unikalny, taki, który jest realizacją naszych osobistych wizji i pomysłów. Nikt lepiej nie zrozumie naszych potrzeb, niż osoba, która spędzi godziny na pracy poświęconej ich spełnianiu. Jeśli produkowane masowo meble nie mają tej jednej, wymarzonej tapicerki, materiału, wzoru – warto zajrzeć do zakładu tapicerskiego, który dzięki kontaktom z licznymi hurtowniami, dystrybutorami może odnaleźć dla nas to, czego poszukujemy. Meblowe kolekcje z czasem wypadają z obiegu, zastąpione nowymi trendami. Dla tapicera jedynym trendami są potrzeby jego klientów.

I wcale nie oznacza to postawienie pierwszego kroku w niekończącym się kręgu napraw i wymian, nieodmiennie skutkujących kolejnymi wizytami u tapicera. Godny polecenia specjalista, wyżej wspomniany już artysta, zajmie się meblem od początku do końca, od najgłębiej położonej śrubki do wierzchniej części obicia. Dobry tapicer to taki, który kanapę lub fotel odnowi od A do Z, wymieniając elementy wewnętrzne, gąbki i tapicerki. Efektem końcowym będzie nasz, stary-nowy mebel. Konstrukcja ta sama, pomysł ten sam – materiały jednak będą nowe i nie trzeba będzie ich wymieniać jeden za drugim co kilka miesięcy.

Może jednak warto? Tapicerzy wciąż pozostają niedocenionymi fachowcami, którzy w oczach wielu oferują jedynie tymczasowe rozwiązania. O tym, jak bardzo stwierdzenie to odbiega od prawdy przekonają się jedynie ci, którzy powierzą swoje meble w ręce obiciowego artysty. Efekt nie tylko może zaskoczyć, ale zaskoczy na pewno. Przede wszystkim tym, że będzie on oparty o nasz osobisty, niepowtarzalny i wyjątkowy zamysł.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.