Tapicerstwo samochodowe

Zadbaj o wnętrze swojego samochodu i przywróć sobie dawny komfort jazdy.

Tapicer samochodowy

Dzięki umiejętnemu zastosowaniu odpowiednich preparatów można jednocześnie czyścić i konserwować tapicerkę samochodową. Mobilny Tapicer ma doświadczonych tapicerów, którzy czynią cuda nawet z najbardziej zniszczonymi tapicerkami!

Nasi specjaliści zajmują się tym od lat i dlatego wiedzą, jak zrobić to skutecznie. Efekty, jakie są w stanie wypracować, wprawią Cię w zadziwienie.

W ramach tapicerstwa samochodowego zajmujemy się:

Jakie są korzyści?

  • 100% zadowolenie z efektów
  • radość z zadbanej i ładnej tapicerki
  • nie będziesz musiał dłużej wstydzić się wyblakłej tapicerki
  • wspaniałe uczucie, na które zasługuje właściciel każdego samochodu
  • szybkie wykonanie
  • pewność, że oddajesz tapicerkę w ręce najlepszych tapicerów samochodowych

Ty również możesz odzyskać dawny komfort użytkowania swojego samochodu. Po prostu skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Możemy odmienić tapicerkę każdego samochodu!

ZOBACZ także, jak wykonujemy zlecenia dla znanych dekoratorów wnętrz oraz koniecznie obejrzyj AUTENTYCZNE ZDJĘCIA z napraw tapicerek u innych Klientów!

Opinie

Perfekcyjnie wykonana robota. Obicie kanapy i jej wnętrze jest wykonane lepiej niż oryginalnie było to zrobione przez producenta. Zdecydowanie polecam te usługi tapicerskie!

SŁAWOSZ, BIZNES NA FILIPINACH

Wymiana obicia tapicerki przebiegła zgodnie z planem. Komplet wypoczynkowy został zabrany od nas o umówionej godzinie. Tapicer wykonał wszystkie prace zgodnie z terminem i wytycznymi.

MICHAŁ, SZARLOTKA – TORTY KOMUNIJNE

Wymieniłem obicie kompletu wypoczynkowego. Tapicer doradził mi dobry materiał. Komplet służy nam już kilka lat. Ostatnio zleciłem też wymianę obicia mebli w domku letniskowym. Polecam!

SZYMON, MOBILNYSKUP.PL

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.