PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Aksamit

kwiecień 8, 2015

Wybierając tapicerkę meblową, należy zwrócić uwagę nie tylko na jej walory estetyczne, ale również użytkowe. Obicie mebli, to bowiem najintensywniej eksploatowany element każdej sofy, narożnika, czy kanapy, ponieważ jest obciążony ciągłym oddziaływaniem, ze strony użytkowników. Z tego powodu, warto wybrać taki materiał, który posiada dużą wytrzymałość na przetarcia, jakim jest np. aksamit.

Aksamit, za sprawą swojego, ogromnie eleganckiego oraz wyrafinowanego wyglądu zyskał miano tkaniny królewskiej, która swoją drogą była też bardzo chętnie i często wykorzystywana do dekorowania pałacowych komnat. Materiał ten, należy do grupy tkanin pluszowych i nadaje każdemu meblowi dystyngowany , a przy tym przyjemny design, jaki ociepli wnętrze każdego pokoju. Aksamit jest tkaniną bawełnianą, cechującą się bardzo krótką okrywą włosową, jaka zostaje uzyskana na drodze wprowadzenia pomiędzy nitki osnowy oraz wątku runowych nitek dodatkowych. Nitki runowe są pozostawiane w formie pętelek, albo też zostają rozcinane.

Aksamit pochodzi z Indii, a w Europie jego produkcja rozpoczęła się w wieku XII, kiedy to zaczęto go wytwarzać we Włoszech. Tkanina ta może posiadać zarówno wzorzystą, jak i gładką teksturę, a szeroka gama kolorystyczna tego materiału sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Materiał ten, z powodzeniem jest wykorzystywany tak w przemyśle tapicerskim, jak i dekoracyjnym, czy odzieżowym.

Naprawa mebli tapicerowanych świadczona przez nasz zakład tapicerski MobinyTapicer.pl, także wykorzystuje w swojej pracy aksamit, jak również wiele innych materiałów. Wymiana tapicerki meblowej wykonywana przez naszych ekspertów, to zawsze gwarancja uzyskania usługi na najwyższym poziomie, która zaowocuje nadaniem starym meblom nowego, pięknego wyglądu.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.