PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Tkaniny leżakowe

marzec 9, 2015

Widocznie wyeksploatowana tapicerka meblowa, nosząca ewidentne znaki intensywnego użytkowania zdecydowanie obniża ocenę wizualną oraz estetyczną całego mebla, niezależnie od jego, faktycznego stanu technicznego. Dlatego, w takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem, jest skorzystanie z usługi, jaką jest naprawa mebli tapicerowanych, dzięki której można zachować dobre meble, sporo zaoszczędzić na kupnie nowych i dodatkowo odświeżyć wystrój wnętrza, za sprawą nowego obicia. W rolę nowej tkaniny obiciowej, z powodzeniem mogą się wcielić cenione i sprawdzone takniny leżakowe.

Tkaniny leżakowe, to jeden z materiałów, z którego nasi tapicerzy obijają meble, zgodnie z życzeniem zleceniodawców. Tkaniny te znajdują się w grupie niezwykle wytrzymałych tapicerek, których długi okres żywotności pozwala cieszyć się ich efektywnym eksploatowaniem, przez wiele lat. Materiał ten, jest niezwykle odporny, na wszelkiego rodzaju rozdarcia, a przy tym charakteryzuje się estetycznym wyglądem. Może się też poszczycić ogromnie żywymi kolorami, które bez wątpienia urozmaicą stylizację każdego pokoju. Tkaniny leżakowe, są również miłe w dotyku, przez co przyjemnie się jej użytkuje. Są one także łatwe w czyszczeniu, a co za tym idzie również w utrzymaniu. Doskonale sprawdza się w charakterze tapicerki mebli ogrodowych oraz turystycznych. Korzystając z oferty naszego zakładu tapicerskiego MobilnyTapicer.pl, wyspecjalizowanego w pracy z tkaninami leżakowymi i nie tylko można liczyć na darmową wycenę online. Za wycenę wykonywaną w domu klienta pobieramy symboliczną opłatę, a na miejscu prezentujemy całą walizkę próbek materiałów do wyboru.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.