PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Tkaniny szenilowe

lt. 12, 2015

Każdy mebel znajdujący się w naszym domu, z czasem ulega zużyciu, w wyniku intensywnej eksploatacji. O ile meble drewniane typu komody, stoły, czy meblościanki łatwiej jest uchronić przed zniszczeniem, z uwagi na fakt, iż na nich nie przesiadujemy i nie spędzany na nich większości wolnego czasu, o tyle sprawa z kanapami, fotelami, sofami i pozostałymi meblami tapicerowanymi, jest już bardziej skomplikowana. Naturalną rzeczą jest bowiem to, iż są one nieustannie użytkowane, dlatego czas ich komfortowego eksploatowania ulega szybkiemu skracaniu . Nie oznacza to jednak, że mocno wytarta tapicerka musi być jednoznaczna z wymianą mebla na nowy. Profesjonalna naprawa mebli tapicerowanych gwarantuje fachowe szycie pokrowców na meble, z dowolnie wybranego materiału np. tkaniny szenilowej, co umożliwia zachowanie posiadanego mebla i wyposażenie go w zupełnie nowy design.

Wymiana tapicerki, jest zatem doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą odnowić swoją, zużytą tapicerkę, zmienić tym samym wystrój pokoju i cieszyć się z posiadania efektownego mebla. Skorzystanie z takiego rozwiązania wymaga jednak dokonania wyboru materiału, z jakiego tapicerzy MobileTapicare.pl profesjonalnie wykonają nowe obicie. Jedną z propozycji są tkaniny szenilowe, które przynależą, do grupy najbardziej zaawansowanych, pod względem technicznym materiałów obiciowych. Zostają one wytwarzane z szenilowych włókien, jakie składają się z pary prostych, skręconych wzajemnie nici. Pomiędzy tymi włóknami zostają umieszczone cięte włókna, które kształtują włos. Tym samym, tkanina ta zyskuje strukturę, która przypomina plusz, bądź też welur. Materiał ten charakteryzuje się również, jedynym w swoim rodzaju puszystym dotykiem, który jest niezwykle przyjemny dla ciała. Dodatkowym atutem, wyróżniającym tkaniny szenilowe, jest nieprawdopodobna żywiołowość ich barw, a także bogata paleta wzorów, spośród której każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Szenile składają się przede wszystkim z akrylu oraz poliestru i wytwarza się je z tzw. nici szenilowej. Tkanina ta cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz imponującą wytrzymałością. Tapicerka wykonana z tego materiału, jest łatwa w utrzymaniu, przez co długo prezentuje się atrakcyjnie i estetycznie. Z tego powodu materiał szenilowy stał się niezwykle popularny w kategorii tkanin obiciowych, również za sprawą swojej uniwersalności. Świadczy o tym chociażby jego szerokie zastosowanie w produkcji, czy renowacji mebli, jak również w wytwarzaniu zasłon oraz narzut.

Tkaniny szenilowe, są produkowane w następujących odmianach: wzór i koordynat. Pierwsza z nich służy zwykle do obijania najbardziej widocznych części mebla, takich jak np. front oparcia, bądź siedzisko, podczas kiedy koordynat stosuje się do tapicerowania tylu, czy boków mebla.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.