Zamów Mobilnego Tapicera!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe – sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Topowi dekoratorzy wnętrz korzystają z naszych usług

lipiec 6, 2017

MobilnyTapicer pomógł już niejednemu wymagającemu Klientowi. Ale tak wysoko postawionej poprzeczki się nie spodziewaliśmy! Zwróciła się do nas znana i ceniona blogerka oraz dekoratorka wnętrz Zoyka. Jej porady i indywidualne projekty znajdziecie w topowych czasopismach o dekoracji wnętrz. A tymczasem sprawdźcie, jak poradziliśmy sobie z jej zleceniem i, co zmalowaliśmy z fotelem Zoyki!

KLIKNIJ TUTAJ

Już teraz możemy Wam zdradzić, że efekt okazał się po prostu piorunujący! Udało nam się świetnie doradzić i zaskoczyć Zoykę szeroką gamą materiałów i kolorów. Jesteśmy ogromnie dumni, że Klient o tak doskonałym guście poleca nasze usługi. Dlatego jeśli do tej pory nie byliście do końca przekonani, to teraz po prostu musicie spróbować! Postawcie nam wyzwanie!

Ale jeśli jeszcze nie macie pomysłu na swój „nowy” mebel to może zajrzyjcie na blog Zoyki? Na pewno znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i świetne porady, które potem my przerodzimy w czyn 🙂

A zatem – zapraszamy!

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.