PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Welur

marzec 2, 2015

Szycie pokrowców na meble, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, których tapicerka meblowa uległa już wyeksploatowaniu, bądź które chcą zwyczajnie zmienić nieco wystój swoich wnętrz, a nie zamierzają wydawać pieniędzy na nowe meble, ponieważ te które posiadają znajdują się w dobrej kondycji technicznej. Wymiana tapicerki meblowej serwowana przez naszą firmę MobilnyTapicer.pl, to usługa, która umożliwia wykorzystanie, dowolnie wybranego materiału, jaki tylko przypadnie do gustu naszym klientom, jakim może być np. welur.

Welur należy do grupy materiałów pluszowych, z włókienną (włosowatą) okrywą. Jest to tkanina bardzo wysokiej jakości, która cechuje się dużą miękkością. Prócz tego, materiał ten jest rozciągliwy, a do tego ogromnie puszysty i przytulny, przez co również miły w dotyku. Jego zastosowanie w tapicerstwie meblowym, to sprawdzone rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Unikalny splot tej tkaniny przyczynia się natomiast do kształtowania wytwornego i jednocześnie naturalnego wyglądu, jaki nada eleganckiego design’u każdemu pomieszczeniu. Dzięki temu, iż welur odznacza się uderzającym podobieństwem do naturalnego aksamitu, święci on triumfy, jako materiał obiciowy, dekoracyjny, jak również konfekcyjny.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.