PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Welwet

kwiecień 13, 2015

Projektując, lub zmieniając wystrój swojego salonu warto dobrze się zastanowić nad wyborem odpowiedniej tapicerki meblowej. Ten istotny element dekoracyjny, ma bowiem spory udział w kształtowaniu ogólnego design’u każdego wnętrza, z uwagi na swój, słuszny rozmiar. Prócz tego, tapicerka meblowa wpływa również na komfort przebywania w pomieszczeniu, ponieważ to właśnie na sofach, fotelach, kanapach, czy narożnikach zarówno domownicy, jak i ich goście spędzają najwięcej czasu.

Jedną z tkanin, którą warto wziąć pod uwagę, przy decydowaniu o wyborze obicia meblowego, jest welwet. Welwet to tkanina, będąca jednym z rodzajów pluszu, o czym świadczy jej włókienna, czyli inaczej runowa okrywa. Odmienne nazwy materiałów pluszowych, są konsekwencją różnych technik stosowanych przy ich wytwarzaniu, bądź też ich niejednorodnym wyglądem. Welwet, jest nazwą handlową pluszu wątkowego. Tkanina ta zostaje wykonana z osnowy oraz dwóch wątków. Wątek główny jest spleciony z osnową w płóciennym, bądź skośnym splocie, podczas kiedy wątek runowy splata się w atłasowym splocie wątkowym. Materiał ten posiada pęczki w formie litery U, bądź W, powstałe w wyniku przecinania długich przeplotów runowego wątku. Welwet można odróżnić od pozostałych rodzajów pluszów dzięki nieco wyższej okrywie. Nasi tapicerzy z powodzeniem wykorzystują ten materiał w swojej pracy, gwarantując naszym klientom uzyskanie zawsze, najwyższej jakości usługi, za atrakcyjną cenę.

Faktura tej tkaniny może być zarówno prążkowana, jak i gładka. Dzięki swojej połyskliwości prezentuje się bardzo elegancko i nadaje ekskluzywny charakter każdemu meblowi, przez co również ubogaca aranżację całego wnętrza. Welwet cechuje się również dużą miękkością, dzięki czemu, jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Jest to więc doskonała propozycja, dla wszystkich osób szukających wyrafinowanej tkaniny tapicerskiej, o doskonałych parametrach technicznych i cennych walorach eksploatacyjnych. Z naszą firmą tapicerską wykonanie naprawy mebli tapicerowanych, przy użyciu tej tkaniny będzie również opłacalne pod kątem ekonomicznym, ponieważ świadczona przez nas usługa umożliwia uzyskanie identycznego efektu, jak w przypadku zakupu nowych mebli, a jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.