PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Wymiana tapicerki dla WSB Chorzów

lipiec 11, 2015

Wysokiej jakości usługi tapicerskie jakie oferujemy naszym Klientom, to prosty i ekonomiczny sposób na odnowienie starych lub zniszczonych mebli. Działamy kompleksowo i szybko, a wymiana tapicerki w naszym wykonaniu często przewyższa jakością seryjne produkcje ze sklepów meblarskich. Tym bardziej cieszy nas fakt, że do grona zadowolonych Klientów Mobilnego Tapicera dołączył chorzowski oddział Wyższej Szkoły Bankowej.

Nowy Klient poinformował nas, że dysponuje krzesłami biurowymi, w których chciałby wymienić tapicerkę na nową, najlepiej wykonaną z materiału skóropodobnego. Zaproponowaliśmy skaj, a na spotkanie zabraliśmy próbniki materiałów, aby ułatwić Klientowi wybór najodpowiedniejszego koloru. W przyjaznej atmosferze omówiliśmy ostatnie szczegóły dotyczące zamówienia i zabraliśmy 3 krzesła do naszej siedziby, gdzie trafiły na zakład tapicerski.

Trzy dni później krzesła były gotowe do transportu. I musimy przyznać, że nasz tapicer kolejny raz świetnie się spisał, ponieważ tapicerka nie tylko wyglądała jak nowa, ale i nabrała znacznie bardziej eleganckiego wyglądu. Tak przygotowane krzesła odwieźliśmy do placówki WSB.

Jak widać na załączonych zdjęciach, zmiana mebli nie musi być kosztowną inwestycją. Czasami w zupełności wystarczy porządny tapicer Chorzów.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.