PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Z wizytą w salonie piękności

czerwiec 24, 2015

Tym razem dotarliśmy do salonu piękności. Od razu zaznaczamy, nie była to wizyta w ramach relaksu, chociaż nasz tapicer z pewnością chętnie skorzystałby z niektórym zabiegów, dla spracowanych dłoni.

Skontaktowała się z nami właścicielka salonu Manicure&Pedicure, znajdującego się w Galerii Katowickiej. Zlecenie było dość nietypowe, ponieważ Klientka potrzebowała osłonek piankowych lub gąbkowych, na rurki znajdujące się przy stanowiskach do zabiegów pedicure. Nie były to typowe usługi tapicerskie, jakie zwykle wykonujemy, jednak podjęliśmy się tego zadania.

Z myślą o szczególnych potrzebach salonu, przygotowaliśmy dwa warianty rozwiązania, które pozwoliłoby zabezpieczyć metalowe rurki. Pierwsze z nich zakładało wykonanie osłonek montowanych na stałe, drugie pozwalało na swobodne ściąganie osłonek w dowolnym momencie. Klienta wybrała drugą propozycję, a my mogliśmy przystąpić do realizacji zlecenia.

W naszym zakładzie tapicer przygotował osłonki, które posiadają wmontowany rzep, aby móc swobodnie dokonywać ich montażu i demontażu, w razie potrzeby. Do ich wykonania użyliśmy wysokiej jakości materiału obiciowego, który jest odporny na ścieranie i zanieczyszczenia. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie najlepsze dla tego typu miejsc, jak salon piękności.

Komplet gotowych osłonek zawieźliśmy do salonu, gdzie ich montażem zajął się nasz pracownik. Nasza Klientka była bardzo zadowolona z naszej współpracy i mamy nadzieję, że nie było to nasze ostanie spotkanie.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.