PIERWSZE USŁUGI TAPICERSKIE Z FUNKCJONALNYMI OBICIAMI!

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i oczarujemy Cię pięknymi tapicerkami.

Stara skóra może wyglądać jak nowa.

Tak, to możliwe - sprawdź naszą ofertę. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka!

Używamy tylko materiałów najwyższej jakości!

Dzięki temu nasze tapicerki służą przez długie lata, nie tracąc ani grama swojego uroku!

Funkcjonalne materiały obiciowe

Tylko u nas - wybierz obicie funkcjonalne! Twoje meble mogą posiadać atest medyczny, stać się plamoodporne czy wpasować się w wystrój pokoju.

Żakard

marzec 6, 2015

Każdy, kto szuka eleganckiego i stylowego materiału, doskonale sprawdzającego się w charakterze tapicerki meblowej, powinien zainteresować się tkaniną żakardową. Obicie to, fantastycznie komponuje się zarówno z kształtem mebli antycznych, jak również podkreśla unikalny charakter mebli projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami. Żakard może się bowiem poszczycić, jedynym w swoim rodzaju charakterem, który zawdzięcza dość skomplikowanemu, okazałemu wzornictwu, jakie nadaje wszystkim wnętrzom luksusowy i bardzo stylowy design.

Żakard, to tkanina odznaczająca się niezwykle rozbudowanymi, a także różnobarwnymi wzorami, tkanymi na specjalnej, żakardowej maszynie, jaka ma możliwość kierowania każdej nitki osnowy osobno. Głównym składnikiem żakardu jest poliester, występujący zwykle z niewielką domieszką bawełny. Motywy znajdujące się z lewej strony tego materiału stanowią lustrzane odbicie wzoru ze strony prawej. Efektowny design tej tkaniny przyciąga również uwagę naszych klientów, dla których realizujemy wymianę tapicerki meblowej, zapewniając odbiór i transport powierzanych nam mebli we własnym zakresie.

Żakardy są materiałami stabilnymi, odpornymi na uszkodzenia, jak również cechującymi się wysokim poziomem wytrzymałości, dlatego szycie pokrowców na meble, wykonywane przez nasz zakład tapicerski MobilnyTapicer.pl, bardzo często odbywa się z ich udziałem. Klienci doceniają walory tej tkaniny, o dobrej przepuszczalności powietrza, dlatego chętnie wybierają właśnie ją, spośród dziesiątek innych próbek. Materiał ten, jest również łatwy w utrzymaniu, przez co staje się praktyczny i zalecany do codziennej eksploatacji, bez groźby szybkiego zużycia. Decydując się na wykonanie zmiany obicia posiadanych mebli na żakardowe, lub inne w naszej firmie tapicerskiej można być pewnym uzyskania darmowej wyceny online, a także uzyskania doskonałego efektu końcowego.

Dlaczego MobilnyTapicer.pl?

Polecana firma

Mobilny Tapicer jest rekomendowany i wspierany przez firmę specjalizującą się między innymi w ratowaniu kanap – Tapicare.

Szybka realizacja zlecenia

Dojedziemy do Ciebie w umówionym dniu i przedziale czasowym. Możesz mieć pewność, że z nami nie zostaniesz na lodzie.

v

Doradzimy w wyborze

Doradzimy Ci w wyborze nowego obicia – zaproponujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

MobilnyTapicer.pl

ADRES:
ul. Bankowa 14,
40-007 Katowice
(prosimy nie przyjeżdżać bez umówienia się telefonicznie)

E-MAIL: mail@mail.pl

Aktualnie nie wykonujemy zleceń z tapicerstwa samochodowego.

Wycena zlecenia

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę, wyślij do nas wiadomość i zdjęcia. Napisz do nas i umieść w wiadomości poniższe informacje: Imię i Nazwisko / Telefon / Adres mailowy / Miasto / Zdjęcia / Jaki materiał: eko skóra, skóra czy skaj. To wszystko pomoże nam w dobraniu jak najlepszej usługi tapicerskiej dla Ciebie.

Wiadomości prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie pod adresem: www.mobilnytapicer.pl/kontakt.

Teren działania

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Myszków, Radlin, Pszczyna, Oświęcim, Kraków, Olkusz, Sławków, Opole.

Dojeżdżamy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie śląskim i małopolskim.